Announcement

Collapse
No announcement yet.

Holdem 2 na 2 računaknikih.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Holdem 2 na 2 računaknikih.

    Pozdravljeni.
    Holdem manager 2 imam naložen na hišnem računalniku in na prenosnem. Ta vikend sem igral na prenosnem in imam sedaj težavo, da ko sem zgodovino iger iz prenosnega računalnika kopiral na hišni računalnik in vse lepo importal v hm2, mi kaže popolnoma drugačne grafe in pa vse kot na prenosnem. Kopiral pa sem mapo z mojim imenom, kje pokerstars shranjuje zgodovino" "C- USER- APP....." Je pa res, da je tudi velikost mape zelo mala. Torej ta, ki se jo iz prenosnika kopiral na hišnega je velika samo 70kb za 688 handov. Ali mogoče kdo ve kje bi lahko bila težava?
    Lp!

  • #2
    Holdem Manager, potem ko vse hande importa vase, hande iz tiste PokerStars mape odstrani in jih prestavi v svoj arhiv.
    Kjer po defaultu ta Arhive mapa je, ne vem, odvisno če si kaj spreminjal, ko si štimal "auto-import folderje."
    HM2Archive se imenuje mapa, tako da daj to na search. Lahko da je celo C:HM2Archive.
    Združi tedva folderja iz obeh PC-jev in boš imel vse hande.
    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

    Comment


    • #3
      si bom kar tole temo sposodil:
      a je to normalno, da HM (na party) kaže statse samo za aktualno mizo?
      predvidevam, da party zapisuje zgodovino odigranih handov tako, da ne gre drugače.
      se ga da kako prelisičiti?
      in se enako dogaja tudi v ostalih roomih?
      don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

      Comment


      • #4
        Na vseh mizah ti mora delat.
        EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

        Comment


        • #5
          dolgo ga že nisem uporabljal. in nazadnje je bilo tako, da je kazal statse za skupno število odigranih handov.
          zdaj pa mi kaže samo statse samo za hande odigrane na tej mizi.
          ampak če praviš, da mora kazati vse, potem imam kaj narobe nastavljeno. sem si ga prejšnji teden na novo instaliral. na nov računalnik, pa je mogoče tam šlo kaj narobe..….
          don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

          Comment


          • #6
            Aja narobe razumel.
            Igraš navadne mize, te so pa anonimne. Zato ti kaže statistiko samo za trenutni session, za trenutno mizo. Tudi če se nek igralec zamenja, se ti statsi ne bodo resetirali, ampak bodo šli naprej od prejšnjega igralca.
            Na fastforward mizah, na SNG-jih, MTTjih ipd dela pa vse normalno. Samo navadne cash mize so anonimne.
            EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

            Comment


            • #7
              torej se ne da narediti kakega trika.....
              sem zdaj šel preverjat, pa v txt. datoteki ni imen, ampak so player 1, player2, player3,.....
              tenkjuverimač
              don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

              Comment


              • #8
                da ti še malo zagušim:
                te anonimne mize so samo na partyju, ali jih ima še kdo?
                don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

                Comment


                • #9
                  Ni trika, žal.
                  MPN ima še anonimne mize. HUD-a pa ne moreš imeti tudi na 2bet4win/BestPoker naprimer.
                  EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                  Comment


                  • #10
                    potem pa ni druge, kot avstrijsko mobilno mrežo lovit in na starsih igrat...…
                    don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

                    Comment


                    • #11
                      maliprofi wrote: potem pa ni druge, kot avstrijsko mobilno mrežo lovit in na starsih igrat...…
                      Eh limited hud je zakon
                      "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

                      Comment


                      • #12
                        Anubis88 wrote: [quote=maliprofi]potem pa ni druge, kot avstrijsko mobilno mrežo lovit in na starsih igrat...…
                        Eh limited hud je zakon
                        V smislu da tisti ki si ga ustima bo mel dodaten edge ker jih bo dosti brez ki bi ga hoteli met ?
                        Pri PT4 zaenkrat ni povprasevanja za ta reset gumb...upajo pa zrihtat..ce jim pises se da zmenit, podobno zna bit pr HM2 ..pomoje bol simpl kot it lovit avstrijski net
                        FREE 20€www.winamax.fr/en/i/4afprs (za nove uporabnike)

                        Comment


                        • #13
                          maliprofi wrote: torej se ne da narediti kakega trika.....
                          sem zdaj šel preverjat, pa v txt. datoteki ni imen, ampak so player 1, player2, player3,.....
                          tenkjuverimač
                          obstajajo neki triki, vsaj vem da je včasih delalo... nisem pa sam probal, moram priznat... ne maram partypokra sploh in cash raje igram drugje...
                          torej ena zadeva se imenuje Holdem Indicator, starejši program, nima tako detaljnega HUDa - malo statov, ampak je vseeno boljše kot nič... tudi sajt imajo predpotopen, ampak support je odziven, če povprašaš kaj, ti odgovorijo v dnevu ali dveh... stane 100$ (imajo tudi 7day money back guarantee)
                          druga zadeva je bolj za informacijo, obstaja tudi program, ki ni ravno v skladu s partyjevim ToS... gre se za "home-made" software ruskega programerja, ki bere ekran (OCR) in potem pretvarja player 1, 2 v njihova imena... tip je reklamiral svoj programe tudi na 2+2 in pokerstrategyju... jaz si programa, ki mi bere ekran definitivno ne želim na compu, če te pa zanima, pošlji ZS

                          Comment


                          • #14
                            andraz wrote: [quote=Anubis88][quote=maliprofi]potem pa ni druge, kot avstrijsko mobilno mrežo lovit in na starsih igrat...…
                            Eh limited hud je zakon
                            V smislu da tisti ki si ga ustima bo mel dodaten edge ker jih bo dosti brez ki bi ga hoteli met ?
                            Pri PT4 zaenkrat ni povprasevanja za ta reset gumb...upajo pa zrihtat..ce jim pises se da zmenit, podobno zna bit pr HM2 ..pomoje bol simpl kot it lovit avstrijski net
                            Ne v smislu da če nimaš ti statsov na nasprotnikih tut oni nimajo nad tabo (v teoriji). Vsaj zame to ni nek velik problem, itak je dokaj majhen field tko da poznam slog iger nasprotnikov, nism pa tut na starsih nikol v neke detajlne statse se poglabljal, tko da ne vidim ogromne razlike.
                            Je pa res problem če majo tvoji nasprotniki pa popoln hud z raznimi "programi". Sam js se ne zajebavam s tem. Party je še edina stran ki mi je ostala z neki normalnim prometom. Da me tam banajo sm ga najebal tko da raje ne reskiram
                            "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

                            Comment


                            • #15
                              Na partyu so bannali HUDe? Nism igral ene 5 mescu, so me bannali za 6 mescou k sm jim neki tezil po meilu zarad cashouta lol...cez en mesec lahko igram
                              FREE 20€www.winamax.fr/en/i/4afprs (za nove uporabnike)

                              Comment

                              Working...
                              X