Announcement

Collapse
No announcement yet.

PT4

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • PT4

    Pozdravljeni,
    A ve kdo,kako lahko premikam statse za mizo na PT4,ker zdej se mi prekrivajo z ostalimi igralci in se ne vidi kakšen stack imajo za mizo.

  • #2
    Stisns Ctrl pa z miško premakn statse kamor te naujo motl.

    Comment


    • #3
      A1987 wrote: Stisns Ctrl pa z miško premakn statse kamor te naujo motl.
      Hvala!

      Comment


      • #4
        dela pt4 na bwinu?

        Comment


        • #5
          HUD deluje, samo so pred kratkim na Partyu (vrjetno velja isto za bwin) naredli tak, da ti od nasprotnika ne shrane rezultatov - so anonimni.

          Comment


          • #6
            Sng+MTT tracka normalno. Anonimni HH so samo za CG pomoje.

            Comment


            • #7
              Ja, za cash game. Hand history shranjuje anonimna imena, tako da ne moreš nesti statistiko iz enega sessiona v drugega, ampak se vse shranjuje pod Player 1, Player 2 itd... Zato moraš imet za cash game vklopljen session stats.
              EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

              Comment


              • #8
                Probavam zdej mal ta pt pa me zanima a je treba kje vklopit import na začetku, kot pri hm, ker mi ne kaže hud-a. Tut statistike in grafov ne. Sam neki za nazaj, tisto kar je blo pač importano na začetku ko sem naložil program.

                Comment


                • #9
                  Gor ko maš zavihek Play poker pa potem Get Hands While Playing.
                  Al pa desno spodaj v vogalu ko je neka ikonca s puščico klikni z desno pa isto Get Hands While Playing.

                  Comment


                  • #10
                    Poglej, če maš obklukano : Get hands from site while playing. To najdeš, če greš v CONFIGURE -> Sites & Import C. -> Izbereš poker room -> zgoraj označiš Site Configuration -> obklukaš Get hands from site while playing.

                    Comment


                    • #11
                      alecgor:

                      Comment


                      • #12
                        se da kje naštimat, da ti ne premakne pozicijo hud-a, ko te prestavi na drugo mizo pri turnirjih?

                        Comment


                        • #13
                          Preferred seat moraš naštimat.
                          EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                          Comment


                          • #14
                            A kdo ve, zakaj mi pt4 javlja "Winamax, does not appear to be installed".
                            Je edina rešitev reinstall winamaxa?

                            Comment


                            • #15
                              Bi kdo vedel če je v pt4 možno nastavit statse za mizo tako, da so delno nevidni,dokler z miško ne klkneš na statse.

                              Comment

                              Working...
                              X