Announcement

Collapse
No announcement yet.

Holdem Manager 3

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    CoreySteel wrote: Ne moreš, zanalašč ne kaže vseh.
    Res idiotsko. Zakaj pa to? v HM2 je bil to zelo dober feature
    "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

    Comment


    • #17
      Performance issues pravi google :P
      EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

      Comment


      • #18
        Hahaha... Noro. Res je to performance killer ja. Tok težko dat da je vsaj optional
        "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

        Comment


        • #19
          Predlagam, da jim pišeš. Najbrž nisi edini, ki ga to moti. Morda izdajo v prihodnosti v updatu.

          Comment


          • #20
            CerQeniik wrote: a kdo ve kako se merga vse hande za hero statse v replayerju? vedno mi kaze moje statse samo za dolocen session, ne pa vseh skupaj...
            sem zase nekaj iskal pa ponesreči našel tole, workaround:
            https://forums.holdemmanager.com/sho...=1#post2505913

            Comment


            • #21
              Anubis88 si se že navadil na HM3?
              No, počasi pa js že žiuce zgubljam k so skos krneke težave :facepalm Dans mi pred 8 registrirani turnirji licenca ne prime WTF.
              EDIT: pa hvala tistemu cepcu, ki mi za usako objavo da minus Upam, da se potem boljše počutiš
              EDIT 2: no, zanimivo, sem zagnal HM3 HUD ONLY pa dela O.o

              Comment


              • #22
                Mamokisho wrote: Anubis88 si se že navadil na HM3?
                Mah ni napačen ne. Sicer sovpada moja HM3 uporaba z doomswitchem, verjetno sm BE odkar sm menjal, ampak to je pač zajebancija
                Včir nobenmu ni delal. In seveda js težki pro vseeno igram pa med igro pobiram nazaj HM2 pa urejam HUD (kr mislim da sm baba in bom multitaskal), namesto da bi pač ustavu pa v miru to naredu, pa je lepo udarlo po glavi
                "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

                Comment


                • #23
                  Obstaja kakšna poceni alternativa HMju? Rabim hud in osnovne statse za sem ter tja reviewat hand history.
                  Poun K**** mam tega pof****** hm3, usak drugi session mi ne štarta sploh al pa ne dobi handov, pač ne vem, komp dela super, na hm2 2 težavi u 5 letih, tle pa skos neko sranje.

                  Comment


                  • #24
                    Pt 4 je nuts zadeva, vsaj zame lp
                    Poker je maraton in ne šprint!

                    Comment

                    Working...
                    X