Announcement

Collapse
No announcement yet.

PT4

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • PT4

    Pozdravljeni, zadeva je taka da bom nadgradil računalnik... Nova grafična,procesor, iz windows7 na 10-tko itd..
    Na forumu sem kupil kodo za PT4. Kokr vem sta na voljo 2 isti kodi. Eno sem uporabil za zdajšnji comp.,drugo kodo je uporabil prvotni kupec. Moje vprašanje je,kako bo zdej ko bom imel dejansko drug računalnik. A je potrebno še enkrat kupit PT4? Ali to lahko dejansko prenesem na drug comp? In kako?
    Za kakršnokoli odgovor bom zelo vesel.
    Srečno za mizami.

  • #2
    Prvotni kupec bo moral resetirat licenco in dobiš novo kodo za dva PC-ja. Eno boš uporabil ti, novo bo pa moral uporabit tudi prvotni kupec.
    Če ne bo hotel resetirat zaradi bilokakega razloga, ti ne ostane drugega, kot da jo ponovno kupiš. Sam ali pa od bolj zanesljivega kupca :P
    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

    Comment


    • #3
      CoreySteel wrote: Prvotni kupec bo moral resetirat licenco in dobiš novo kodo za dva PC-ja. Eno boš uporabil ti, novo bo pa moral uporabit tudi prvotni kupec.
      Če ne bo hotel resetirat zaradi bilokakega razloga, ti ne ostane drugega, kot da jo ponovno kupiš. Sam ali pa od bolj zanesljivega kupca :P
      Najlepša hvala za odgovor.

      Comment

      Working...
      X