Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pokertracker 4 graph - cash game

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pokertracker 4 graph - cash game

    Pozdravljeni,
    imam problem s programom PT4. Namreč hande , ki grem all in in dam cash out mi ne importa in kalkulira prav in posledično graf ne prikazuje pravilno , kar me zelo nervira . Igram na PS.
    Ima še kdo tak problem in kako ga je rešil?
    Na forumih berem poste iz 019 in se je govorilo o nekih updatih...kaj več pa nisem našel.

  • #2
    Ne cash outat. Se itak ne splača.

    Comment


    • #3
      ZKesic wrote: Ne cash outat. Se itak ne splača.
      Na NL2 je kr must

      Comment


      • #4
        Kar moraš naredit je, najprej zbrisat vse cashout all-in hande iz baze (purge), updatat na najnovejšo verzijo (4.15.26 ) in re-importat cashout hande.
        In ravno na NL2 ni must
        EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

        Comment


        • #5
          CoreySteel wrote: Kar moraš naredit je, najprej zbrisat vse cashout all-in hande iz baze (purge), updatat na najnovejšo verzijo (4.15.26 ) in re-importat cashout hande.
          In ravno na NL2 ni must
          Probal sem tudi to. Zbrisal sem cel session(purge) in nato na novo importal (import from disc) iz baze (processed) , ampak ni uspešno .
          Kot "must" sem imel v mislih pf all in hande AA vs TT in podobno , kjer je pot cca.3$ . Ponujeno ti je pa cca 2.80$.Nekak se mi zdi najbol smiselno dat cashout, še posebej v boju z varianico. No to je samo moje mišlenje, ampak verjetno imaš precej veš izkušenj, da lahko potrdiš, da nimam prav

          Comment

          Working...
          X