Announcement

Collapse
No announcement yet.

Merge Converter zastonj za naše igralce

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Merge Converter zastonj za naše igralce


    Merge Converter je pretvornik za Holdem Manager/Poker Tracker.
    Predstavniki Merge Gaming-a so potrdili, da je uporaba converterja in programa Holdem Managaer ter Poker Tracker na Merge Gaming Networku dovoljena.
    * Converter podpira No Limit in Limit Holdem cash igre, Pot Limit and Limit Omaha and Omaha Hi-Lo: Heads up, 6-max and 10-max. In vam omogoča sledenje statistike vaših nasprotnikov realnem času.
    * Converter deluje tako, da zgodovino handov iz Merge formata pretvori v format, ki ga uporablja PartyPoker.
    Več o Merge Converterju si preberite tukaj.
    Merge Converter lahko prejmete na naslednje načine:
    ZASTONJ ! ( NOVI UPORABNIKI)
    Vsak nov igralec, ki bo odpru PokerNordica račun prek naše strani in zbral 2.000 VIP pik, bo prejel Merge Converter.
    Vse kar morate storiti je, da izpolnite naročilo, v katerem posredujete Vaš PokerNordica username in prejeli boste Merge Converter licenco v roku 24 ur.
    ZASTONJ ! (POKER NORDICA IGRALCI)
    Vsi, ki ste odprli Poker Nordica račun prek naše strani in ste v času igranja zbrali 2.000 VIP pik, boste prejeli Merge Converter.
    Vse kar morate storiti je, da izpolnite naročilo, v katerem posredujete Vaš PokerNordica username in prejeli boste Merge Converter licenco v roku 24 ur.
    MERGE CONVERTER ZA €25 (redna cena: €30)
    Vsi, ki želite takoj kupiti Merge Converter program, lahko izpolnite naročilo tukaj in prejeli boste Merge Converter licenco v roku 24 ur.

  • #2
    Je še koga začel od danes jebat tale merge converter? K ga hočm zagnat mi neko napako vn vrže.
    A je bil kakšn update za windowse al kej tacga?

    Comment


    • #3
      Meni zaenkrat dela normalno.

      Comment


      • #4
        ce kdo zeli converter pa nima dovolj tock naj mi pise na PM

        Comment


        • #5
          Evo sm tut js poštimov mogu sm zbrisat pa šenkrat downloadat pa dela zdej. Nimam pojma ka bi to blo.

          Comment


          • #6
            A ta ponudba še obstaja? Sem izpolnu naročilo včerj pa nism še dobu odgovora..ali sem samo malo neučakan

            Comment


            • #7
              Ne vem za kaj ga rabiš, ker HM že nekaj časa dela direktno, tako da PT tudi predvidevam.

              Comment


              • #8
                BruBar wrote: Ne vem za kaj ga rabiš, ker HM že nekaj časa dela direktno, tako da PT tudi predvidevam.
                hmm kaj sem js konj, k nisem probal...tnx

                Comment


                • #9
                  Želim si shranit hende (nordica) iz HM v pokerhands replay, a zazna napako, to napako javi samo za hende iz nordice. Hende drugih igralnic lahko dam v pokerhand replay brez problema.
                  Prosim za nasvet :P
                  hvala!
                  lp

                  Comment


                  • #10
                    Kelt wrote: Želim si shranit hende (nordica) iz HM v pokerhands replay, a zazna napako, to napako javi samo za hende iz nordice. Hende drugih igralnic lahko dam v pokerhand replay brez problema.
                    Prosim za nasvet :P
                    hvala!
                    lp
                    Težava ni samo pri Nordici. Meni ne deluje niti za OverBet, niti za BlackChip (oboje seveda merge network)
                    Genius may have it's limitations, but stupidity is not thus handicapped... =)

                    Comment


                    • #11
                      Meni ni jasno, v čem je razlika med holdem manager-jem in merge convereter-jom. Prebral se že nekaj tem na forumu, pa še zdaj ne vem za katerega bi se odločil. Igram NL holdem cash game in sem okrog pol leta igral brez teh programov, saj se mi zdi to zelo nefer in nesmislemno. A po pogovoru s prijateljem sem dojel, da ga rabim, če mislim s pokrom služiti denar, zato me zdaj zanima, kateri izmed programov je najbolši?

                      Comment


                      • #12
                        lvoor wrote: Meni ni jasno, v čem je razlika med holdem manager-jem in merge convereter-jom. Prebral se že nekaj tem na forumu, pa še zdaj ne vem za katerega bi se odločil. Igram NL holdem cash game in sem okrog pol leta igral brez teh programov, saj se mi zdi to zelo nefer in nesmislemno. A po pogovoru s prijateljem sem dojel, da ga rabim, če mislim s pokrom služiti denar, zato me zdaj zanima, kateri izmed programov je najbolši?
                        Verjetno govoriš o Hold'em Manager VS Poker Tracker? Ker Merge Converter ni program za statistično obdelavo podatkov, je le aplikacija, s katero urediš da celoten HM deluje na Merge Networku.

                        Comment


                        • #13
                          J-kob wrote: [quote=lvoor]Meni ni jasno, v čem je razlika med holdem manager-jem in merge convereter-jom. Prebral se že nekaj tem na forumu, pa še zdaj ne vem za katerega bi se odločil. Igram NL holdem cash game in sem okrog pol leta igral brez teh programov, saj se mi zdi to zelo nefer in nesmislemno. A po pogovoru s prijateljem sem dojel, da ga rabim, če mislim s pokrom služiti denar, zato me zdaj zanima, kateri izmed programov je najbolši?
                          Verjetno govoriš o Hold'em Manager VS Poker Tracker? Ker Merge Converter ni program za statistično obdelavo podatkov, je le aplikacija, s katero urediš da celoten HM deluje na Merge Networku.
                          Kaj pa je Merge Network in kje ga lahko srečam?

                          Comment


                          • #14
                            pokernordica je eden izmed ponudnikov na merge networku....
                            merge converter se za uvažanje hendov v holdem maneger ne potrebuje več....

                            Comment


                            • #15
                              Da si sposodim temo, na nordici sm se registriral pred xx časa in nisem opravil nobenega depozita ne nič, zdaj bi pa tam začel in si nakazal 300$, pa me zanima če sem še vedno upravičen do 100% bonusa s pomočjo pokerpro.si .. ?
                              lp

                              Comment

                              Working...
                              X