Announcement

Collapse
No announcement yet.

HM postgreSQL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    http://www.holdemmanager.com/downloa...ager_Setup.exe
    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

    Comment


    • #17
      No pa da probam

      Comment


      • #18
        Prej seveda odstrani HM in postreSQL
        EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

        Comment


        • #19
          OLEEEEEEEEEE DEEEEELA(zaenkrat :P ).... HVAAAALAAA COREY :heart: :heart: :heart: :heart:

          Comment


          • #20
            alecgor:
            EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

            Comment


            • #21
              če bi namesto
              postgrespass napisal dbpass bi tudi delalo....
              don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

              Comment


              • #22
                Ne sm probu pa ni prjel sam zdej je to s postgreSQL-om zrihtano to je važn alecgor:
                hvala obema

                Comment


                • #23
                  Zddravo,
                  imam isti problem z HM 1. Probal sem vse linke, tudi manually sem naložil SQL iz uradne HM strani a mi še vedno ne dela. Link od corey-ja mi javi isto napako: SQL se ne more inštalirati. Po neuspeli inštalaciji, mi javi isto kot je javilo amateroxu: HM se ne more povezati. Prosim za predloge, ker bi res rad udaru kakšen session.

                  Comment


                  • #24
                    Jst sm svojo težavo z postrgeSQL rešil takole:
                    - odpreš windows task manager (ctrl+shift+esc)
                    - se premakneš na zavihek services
                    - poiščeš tukaj postrgeSQL in prtisneš start. (ali pa stop in potem šenkrat start)
                    Upam da pomaga. Lp
                    Pain is only temporary. Victory is forever!

                    Comment


                    • #25
                      Najprej stop, in nato start.
                      SQL pa ne nalagajte ročno, ker si samo dodatno delo nardite
                      Lepo v paketu s HM-jem:
                      http://www.holdemmanager.com/Downloa...ager_Setup.exe
                      EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                      Comment


                      • #26
                        Da obema odgovorim:
                        chrassy: v services tega sploh nimam, tudi pod start, postgresql 8.4 imam start/stop server, a karkoli kliknem, mi samo javi napako. Ko resetiram računalnik, si je postgres zgleda naredil kar svoj account, a sem ga takoj izbrisal. Tudi dostopa do njega nimam ker ima password.
                        corey: že 5x danes isti link, vedno ista stvar: sql se noče in noče naložiti in to vedno na koncu. Vmes sem seveda zbrisal prejšnje installe.
                        res upam da obstaja še kakšna možnost, ker tale combo nikoli ne pride do konca, ker če ne ne vidi drugega kot da formatiram cel raćunalnik, kar pa je spet za cel dan dela.

                        Comment


                        • #27
                          userja si naredi ker je servis zagnan pod tem userjem. Valda da ti ne more zalaufat če ga zbrišeš.

                          Comment


                          • #28
                            Lstexit wrote: userja si naredi ker je servis zagnan pod tem userjem. Valda da ti ne more zalaufat če ga zbrišeš.
                            sem na novo formatiral komp, zd dela, razen ikone za HM ki je malo čudna. povej mi samo, če se vsakič ko prižgeš računanik odpreta 2 ureja? zdi se mi da to ne bi smelo biti tako. seveda sem pa čisti lajik
                            LP

                            Comment


                            • #29
                              meni se odpre samo en uporabnik
                              lahko ga pa skriješ. navodila so pa na tej povezavi http://www.mydigitallife.info/how-to...en-in-windows/

                              Comment

                              Working...
                              X