Announcement

Collapse
No announcement yet.

PokerPRO Video: Dro18 Parallels 1

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • PokerPRO Video: Dro18 Parallels 1

    Dro18 predstavi način coachinga, ko komentira edismahovo igro.
    [flv]http://kady.nalagaj.me/sola/parallels1.mp4[/flv]
    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

  • #2
    a ni to mal za časom že??

    Comment


    • #3
      Joj, kako pogrešam FTP
      Zanimiv video, pogledu sm sicer samo 10min, bom enkrat še do konca.
      P.S.: Edis, vidim da tukaj nisi BRM upošteval :P

      Comment


      • #4
        greytex wrote: a ni to mal za časom že??
        Je. Vseeno to ne pomeni, da ni poučen
        EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

        Comment


        • #5
          lepo komentira dro...
          Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.

          Comment


          • #6
            a si mal po podstrehi pospravlu pa ponesrec najdu
            You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life.<br />[br]- Winston Churchill

            Comment


            • #7
              Zelo poučen video! Lepo bi blo, če bi se v prihodnosti na forumu znašel še kakšnen podoben video. Hvala za trud dro! Zanima me, če mogoče še vedno nudiš coaching?

              Comment


              • #8
                dro18 wrote: a si mal po podstrehi pospravlu pa ponesrec najdu
                Tko nekak ja... Sej pride še kakšen
                EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                Comment


                • #9
                  Itak, da sem upošteval, samo verjetno nisem mel celga BRja gor. Sj zdj že veš zakaj :lol:
                  Sicer pa zdj tole gledam pa ne morem verjet kako sem igral lol

                  Comment


                  • #10
                    MatejK992SLO wrote: Zelo poučen video! Lepo bi blo, če bi se v prihodnosti na forumu znašel še kakšnen podoben video. Hvala za trud dro! Zanima me, če mogoče še vedno nudiš coaching?
                    Morm povedat, da zelo odvisno kdo mi reče... če, si pač nek player k že premaguješ kolkr tolk vsaj nl100 pa maš težave z muvanjem up pol se da kej zment, ker coacham bolj zarad sebe kolkr zarad keša.
                    Drgač, pa lahko nardim še kkšn sešn review od kkšnga playerja, če je interes, pa ga magar pol Coreysteel da gor na forum, sam nej kdo kej posname pa nej se mi pošle (nl100+ zaželjeno, loh eventuelno tud nl50).
                    lp, dro
                    You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life.<br />[br]- Winston Churchill

                    Comment


                    • #11
                      dro18 wrote: Morm povedat, da zelo odvisno kdo mi reče... če, si pač nek player k že premaguješ kolkr tolk vsaj nl100 pa maš težave z muvanjem up pol se da kej zment, ker coacham bolj zarad sebe kolkr zarad keša.
                      RESPECT

                      Comment

                      Working...
                      X