Announcement

Collapse
No announcement yet.

VIDEO: Stremetzsky - micro 6max turbo Sng (PokerStars)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • VIDEO: Stremetzsky - micro 6max turbo Sng (PokerStars)

    Po krajši avanturi na 18man turbinah sem se odločo, da se vrnem nazaj na 6max. Predvsem zarad volumna, ker enostavno nimam časa odigrat 50-60 18manov na dan. Pa tut raje igram 6max. No u glavnem konec meseca bom zaprosil za stake in to je tudi razlog da sem upload-u ta video - v upanju, da bi se našla kaka dobra dušica in malo pokomentirala mojo igro, da vidim kje sem in če gre zadeva v pravo smer. Kakmu začetniku pa tut mogoč prav pride.
    Za vse koristne nasvete in komentarje pa se vam že vnaprej zahvaljujem!
    Video sem uplovdo na youtoube, ker je na vimeo obupna slika. Tam je treba sam prestavit na 720p HD za boljšo kvaliteto.


  • #2
    Ce smem vprašati ...
    pri 15:02 zakaj 44 fold ? imas 13bb 4 handed igra in obtaja velika verjetnost da Dealer , ki je tudi odpru ta hand krade iz pozicije..
    zakaj ga tukaj ne zataknemo ? taksno je usaj moje mnjenje .. se motim ? zakaj ? :/
    hvala za odgovor ..
    lp
    If you can't spot the sucker in the first half hour at the table, then you ARE the sucker. ...

    Comment


    • #3
      no to je tut ena od situacij v katerih sm včasih mal zgubljen. Nevem...call ne pride v poštev, raise sux, ker če me zatakne sm itak komitan, in sm v 50:50 early on, al pa celo dominiran če ma like 55,66+..v teh situacijah se pač odločim po občutku.
      Kaj pa bi bil najboljši play tu?

      Comment


      • #4
        4,4 bi jaz tut zarinu ... pa na 24.41 si meu q,10 na buttonu 3 handed pa si foldau .. nwm to bi jaz raisau ..al pa shoval celo,..
        http://kidpokerslo.blogspot.com/

        Comment


        • #5
          V taki situaciji je odvisno od playerja in kako si do zdaj igral, ponavadi pa jaz tu foldam 44. Razen, če imam, notes, da dostikrat takole raisa, potem ga zabijem, ker večina takih playerjev potem folda zelo širok range.
          Zakaj se to folda? Zato, ker se po nepotrebnem spravljaš v marginalno situacijo, v najboljšem primeru boš tu flipal, in tle ti še ni potrebno flipati. Skratka, tveganje ogromno, brez potrebe, nagrada pa tak tak. Ni bubble, v igri so še 4 igralci, naj se med sabo pojejo. Dosti bo še boljših situacij. Največji edge prihaja iz fold equity, zato rajši kradi blinde, ker dosti tight callajo, kot pa da jih callaš/reraisaš z nizkimi pari takrat kot so že pot commitani
          Torej odvisno je od dinamike igre, ter kaki občutek imaš za igralca. Če je neki player, ki vedno raisa potem ga zabij. Če je to prvič, drugič, potem foldaj. Če nisi ziher, foldaj.
          Takih situacij je pri 6 maxu ogromno. Edina velika napaka bi bila tu, ga klicati.
          play wit heart not wit ego

          Comment


          • #6
            zelenizmaj wrote:
            Zakaj se to folda? Zato, ker se po nepotrebnem spravljaš v marginalno situacijo, v najboljšem primeru boš tu flipal, in tle ti še ni potrebno flipati. Skratka, tveganje ogromno, brez potrebe, nagrada pa tak tak. Ni bubble, v igri so še 4 igralci, naj se med sabo pojejo. Dosti bo še boljših situacij.
            Tut js podobno razmišljam.
            Hvala za komentar.

            Comment


            • #7
              tudi sam nabijam 6max turbice (na partyju sicer) v prostem času (3 dolarske), pa ker mi nekak ni najbolj zalaufalo še, nameravam posneti video podoben kot ti, zato me zanima, s kerim progamom si snemal pa kakšne nastavitve si uporabil? format, fps, ..?
              drugače glede igre pa bi jaz 99% odigral enako, le tam 3handed moraš dvignit/shovat QJ pa QT. pa v onem hu, ki si ga zgubil, bi lahko foldal tisti hand, saj se še ne mudi tako zelo.
              skos te krekajo

              Comment


              • #8
                murichej wrote: s kerim progamom si snemal pa kakšne nastavitve si uporabil? format, fps, ..?
                http://si.pokerpro.cc/forum/viewtopic.php?id=1945

                Comment

                Working...
                X