Announcement

Collapse
No announcement yet.

Video: GaKo 20NL 6max CG

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Video: GaKo 20NL 6max CG

    Zdravo.
    Evo posneu filmček na 20NL cash game SH.
    Pričakujem kšne poučne komentarje.
    Komenterat nism hotu kj preveč h pol bi le še zavleku video, lahko še tle kšno odločiteu objasn če treba
    [vimeo]http://vimeo.com/35432217[/vimeo]
    P.S. Se opravičujem glede kvaliteta itd., sm počeu prvič take stvari
    LP IN GL!
    Every card that falls, and every action that your opponent takes is simply another opportunity for you to make the correct decision. (Jman28)

  • #2
    takoj v startu A7 iz BTN standardn open..... ful 5bet shipanja na nl20 ne me smejat hahaha
    Ako padne sve ti uzmem

    Comment


    • #3
      kemal wrote: takoj v startu A7 iz BTN standardn open..... ful 5bet shipanja na nl20 ne me smejat hahaha
      16% ma 3beta iz bb pa 43% folda na 4bet
      ubistvu na ipokru sm jz meu že presenetlivo velik 5bet shovanja na nl10 (vem da se čudno sliš) ampk folk je to delu z kr nekimi kartami brez vsakršnega equity-a
      drgač pa sej večinoma to odpiram...
      Every card that falls, and every action that your opponent takes is simply another opportunity for you to make the correct decision. (Jman28)

      Comment


      • #4
        sm gledu prvih 5 min pa se mi zdi, da kr pravilno razmišlaš. Pač tale A7 je dost standard open, sam če se ne počutš loh tud foldaš ni neka grozna napaka... osnove maš dobre se mi zdi. Pohvalno, da si se tkole izpostavu in naredu video, tko se boš največ nauču... GL
        You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life.<br />[br]- Winston Churchill

        Comment


        • #5
          dro18 wrote: sm gledu prvih 5 min pa se mi zdi, da kr pravilno razmišlaš. Pač tale A7 je dost standard open, sam če se ne počutš loh tud foldaš ni neka grozna napaka... osnove maš dobre se mi zdi. Pohvalno, da si se tkole izpostavu in naredu video, tko se boš največ nauču... GL
          hvala
          Every card that falls, and every action that your opponent takes is simply another opportunity for you to make the correct decision. (Jman28)

          Comment


          • #6
            Zdi se mi da se ti bolj ko ne izogibas spotom s tem da si cist potightan in pol k pride kksn spot si zgubljen... veckrat k bos dau razlicne spote cez vec se bos naucil.
            mors tut npr 89o iz BTN odpirat pa kksn J9s iz BB callat. Vcasih mors tut setminat v 3bet pot, sploh v poziciji. Naredu si 1 3bet bluff v pol ure.... Ne ozirej se tuk na statistiko ko imas od tipcka 30 handov...
            drgac pa tut k nimas dileme ne takoj kliknt pocak 5 sek vsakic preden kliknes pa ne bos meu tuk timing-tellov.
            AK blindvsblind na 19.45 min bi jaz checknil behind
            AJ na 24:40 lahko check/raisas flop
            vcasih AK IP samo placas 3bet in igras postflop... sprva bo tezko ampak scasoma bo bolje
            in pa AQ 4bet + call shove ni nek profitabiln play pomoje na NL20....
            tako na hitro
            p.s. da ne bo zgledal k da te na polno kurcam, mas dobre osnove
            Ako padne sve ti uzmem

            Comment


            • #7
              kemal wrote: Zdi se mi da se ti bolj ko ne izogibas spotom s tem da si cist potightan in pol k pride kksn spot si zgubljen... veckrat k bos dau razlicne spote cez vec se bos naucil.
              mors tut npr 89o iz BTN odpirat pa kksn J9s iz BB callat. Vcasih mors tut setminat v 3bet pot, sploh v poziciji. Naredu si 1 3bet bluff v pol ure.... Ne ozirej se tuk na statistiko ko imas od tipcka 30 handov...
              drgac pa tut k nimas dileme ne takoj kliknt pocak 5 sek vsakic preden kliknes pa ne bos meu tuk timing-tellov.
              AK blindvsblind na 19.45 min bi jaz checknil behind
              AJ na 24:40 lahko check/raisas flop
              vcasih AK IP samo placas 3bet in igras postflop... sprva bo tezko ampak scasoma bo bolje
              in pa AQ 4bet + call shove ni nek profitabiln play pomoje na NL20....
              tako na hitro
              pač btn prilagajam 89o skori vedno odpiram drugač ta session sm biu res dokej nitty in ni blo res nekih spotov, normalno mam sicer okrog 9% 3beta s kerimi hendi je drugač še dobr klicat 3bete IP?
              nisi prvi ki mi je tu reku glede timing tellou ja
              glede AJ je ena izmed opcij ampk pol sm si mislu: tko mal stavla d bom kr poklicu xd verjetno bi mogu glih zrd tega ček rejzat ker nima nč pametnga
              no glede AK klicanja 3betou bi verjetno res treba tko, ker igram po nekih merilih in pol se skori nč ne prilagajam situaciji
              AQ bi lahko samo klicou 3bet, bi blo v tem primeru pomoje najbolše, saj nimava še opasne neke zgodovine
              hvala da si si uzeu čas
              Every card that falls, and every action that your opponent takes is simply another opportunity for you to make the correct decision. (Jman28)

              Comment


              • #8
                Taprav podgurc! Še tako naprej & crush some reg souls!

                Comment


                • #9
                  za placevanje 3betou je tko... najprej mors vedt kuk si ti dobr postflop in kuk je on slab postflop, kar pomeni vec kot imas readov vec lahko placujes... Ce zacnes placevat z AK (ne vedno, mal kombiniras), AQ, mogoce AJs odvisno od tega kaksen je nasprotnik... in pa ce imas oddse za setminat v poziciji (nekje ce ma 13-15x beta stack, da si na varni strani) , je pa res da ce je villain light 3beta se pa setminanje ne izplaca toliko.... ampak pomeni da bojo pa tvoje 55ke brez seta vcasih tudi dobre na showdownu(vprasanje pa je ce bos prsu do showdowna) Sam pol si pa ze spet pri vprasanju koliko dobr igras postflop.... oz koliko si boljsi postflop od villaina je dejansko edino pomembno...
                  Ako padne sve ti uzmem

                  Comment

                  Working...
                  X