Announcement

Collapse
No announcement yet.

murichej na 6max turbo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • murichej na 6max turbo

    poleg 6max keša igram tudi 6max turbice. najprej sem šel čez osnovno strategijo, nabil kakih 250 dolarskih sngjev z okoli 4% roi, ampak rejk je res nenormalen, zato sem rekel okej, na $3 bi to moglo biti okoli 5-6% roi, ali pa vsaj BE za začetek. pa sem presedel na $3, kjer pa sem doživel apokalipso. v 3 dneh sem skadil tretjino rolice, od začetnih 75BI jih imam le še 50. -23% roi.
    ni mi jasno, a je med $1 in $3 res taka razlika, da me crushajo kot da prvič držim karte v rokah ali kaj delam narobe.
    za začetek graf:

    tule pa še video kako igram (kratek - 14 min pa je blo vsega konec). bi bil zelo vesel, če bi kdo pogledal pa rekel kaj delam tako hudo narobe. trenutno ne vidim rešitve z betona
    [youtube_wide]http://www.youtube.com/watch?v=EvNpKlRUyaE&feature=youtu.be[/youtube_wide]
    edit: za full screen in HD je treba kliknit na video in gledat na yt
    skos te krekajo

  • #2
    ko višaš pred flopom, cbet skoraj vedno nekje 40-50% pota
    un tip na zgorni desni mizi ti je prelahko pobiral vstran
    tud krades lahko malo več, (npr. ko maš 20 blindov ni nič slabega raise fold z hendi ki majo potencial)
    10minuta AJs zgoraj levo, tak močn hend višaj na 400 in upaj da gdo zarine all in,
    načeloma vse močne hende z takšnim stackom višaš in upaš da gredo all in,
    če maš nizke pare in A8 A7 naprimer potem gres all in ker nočeš akcije
    isto 10minuta spodaj levo z KQs, glede na to da anchi igra 44/6 v potu je 500 kar je 25% tvojga stacka, all in z lahkoto
    evo tolk na hitro kare zgledajo napake

    Comment


    • #3
      najlepša hvala za odgovor, imam pa še vprašanje
      FunkedUp wrote:
      10minuta AJs zgoraj levo, tak močn hend višaj na 400 in upaj da gdo zarine all in,
      načeloma vse močne hende z takšnim stackom višaš in upaš da gredo all in,
      če maš nizke pare in A8 A7 naprimer potem gres all in ker nočeš akcije
      isto 10minuta spodaj levo z KQs, glede na to da anchi igra 44/6 v potu je 500 kar je 25% tvojga stacka, all in z lahkoto
      tu sem mel 11BB, nisem tu že push/fold? pa celo na tem 3dolarskem levelu se mi zdi, da nima smisla dvigat in upat da kdo zarine, ker je 80% fišev, ki imajo samo gumb call. in pol je težko odigrat tak hand s tako short stacki postflop, ker flop bom konektal zgolj v 1/3.
      nasploh mi je problem srednja faza, kjer karkoli dvignem, me pokličeta 2 fiša in ker ne konektam, sem stran vrgel relativno dosti čipov. pa tut večina bordov je neugodnih, tut če me zadane, zadane tudi njihov range in sem v marginalnih situacijah.
      skos te krekajo

      Comment


      • #4
        se najedejo tut taki, sam zgublaš vrednost s tako močnimi hendi,
        gelde flopa pa tak,
        tudi on bo samo 1/3 trofo, in ti si tisti ki maš pobudo, staviš pol pota pa bos 2/3 pobral dostikrat bos ga dominiral takrat mu gre cel stack

        Comment


        • #5
          hvala, bom poskušal malo, čeprav me je strah vsest se :/
          skos te krekajo

          Comment

          Working...
          X