Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pjer Zoom

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pjer Zoom

    Pjer je posnel video Zoom za mikrolimitaše:
    http://si.pokerpro.cc/video/148-pjer-zoom.html

  • #2
    Pjer, zanima me, kje si lahko nastimas gumbe za rejzanje? A mas to kak poseben skin?

    Comment


    • #3
      To vse lahko pod options naštimaš. pre in postflop, ni za to potreben noben skin
      Andy3500 wrote: Pjer, zanima me, kje si lahko nastimas gumbe za rejzanje? A mas to kak poseben skin?

      Comment


      • #4
        O, hvala.
        ..........

        Comment


        • #5
          Pero, kaj maš to za eno temo mize, mi je zlo ušeč. pa tud video je poučn, ne vem če ne bom probu mal špilat.
          Jz sm pa iberžnik!

          Comment


          • #6
            "no images" tema>>rjava miza>>leseno ozadje

            Comment


            • #7
              Thanks
              ..........
              Jz sm pa iberžnik!

              Comment


              • #8
                Iron_man wrote: Pjer, zanima me, kje si lahko nastimas gumbe za rejzanje? A mas to kak poseben skin?
                nerad se ponavljam, ampak ni računalnik za .......
                don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

                Comment


                • #9
                  maliprofi wrote: [quote=Iron_man]Pjer, zanima me, kje si lahko nastimas gumbe za rejzanje? A mas to kak poseben skin?
                  nerad se ponavljam, ampak ni računalnik za .......
                  Lahko ti jst mal pomagam v kolikor misliva isto ,greš v osnovnem meniju pod "option" in znotrej menija "bet slider option".
                  Tam si pa pol obkljukaš po želji kaj bi rad vidu na mizi glede bet-sliderja.
                  lp.

                  Comment


                  • #10

                    ..........
                    Genius may have it's limitations, but stupidity is not thus handicapped... =)

                    Comment


                    • #11
                      V bistvu če zdej skup potegnemo odgovor z bbostjanom imamo vse skup v sliki in besedi ,ne moreš zgrešit !

                      Comment


                      • #12
                        Sej tko star pa spet ni

                        Comment


                        • #13
                          Sevede da ni star... ,njega še jst nesem za kakšen let,...sem pa glede na Slovensko povprečje zrelih-srednjih let

                          Comment

                          Working...
                          X