Announcement

Collapse
No announcement yet.

Dajnomir video 16.9. -GW

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    MK jst pa matematika
    Sej bi bla že res mau prehuda za te limite pa 60k handov

    Comment


    • #32
      RESPECT!!!!!!!!!!!!!
      Hvala za video! Majstori dejte še kaj zalimat gor!
      Kdor hoče, najde pot, kdor noče, najde izgovor

      Comment


      • #33
        hvala za video!
        samo eno vrprašanje.
        Ali Dajnomir pri igri ne uporablja Holdem managerja HUD?

        Comment


        • #34
          sej je bil to HUD holdem managerja...:/

          Comment


          • #35
            hefty wrote: hvala za video!
            samo eno vrprašanje.
            Ali Dajnomir pri igri ne uporablja Holdem managerja HUD?
            Po čem to sklepaš?

            Comment


            • #36
              AHA vidim zdej da ma HUD. na začetku videja ga pa ni uporabljal

              Comment


              • #37
                Dajnomir, ti si car. Sm sprobal tvojo igro in deluje tud na nižjih limitih.
                lp , thx
                gregor

                Comment


                • #38
                  deluje dokler ne bojo use uzel -kokrt sm ti že povedu da ni sistema ki bi kr deloval!

                  Comment


                  • #39
                    True. Pri pokru se igra igralce ne karte.. Na kaksne igralce naletis je pa odvisno od dosti faktorjev......

                    Comment


                    • #40
                      biaggo wrote: [quote=StricSamo][quote=pjer]samči zato pa ti igraš nl 10 dajnomir pa nl2000
                      Dovolj pošteno povedano!
                      mal samotu v zagovor: tale video kot igra je eksotika,nekaj posebnega, overthetop, nič kar bi bilo poučnega za normalne limite....
                      pa brez zamere. Omenjenega igralca sem imel čast nekajkrat videt igrat v živo(upam da bom še kdaj) in poslušat njegove komentarje o igri in razmišljanju. par njegovih izjav se mi je dobesedno vtetoviralo v spomin in mi pomagajo pri igri.
                      Takšna igra je čisti samomor, kjer nas večina igra (šuder limit). Če bi jst posnel takle video tam kjr jst špilam z takšnimi statsi in predvsem takšno agresijo ter: sej nč nima, kva ma pa lahka, mora zapret..., bi ga podnaslovil Kako izgubiti 200 BI v pol ure ali World record downswing.
                      Sej po moje se večina zaveda, da je tole čist druga dimenzija oz. level.
                      aja. drgač je pa video fantastičen in upam še na veliko takšnih
                      Heh, kako je zanimivo tole prebrati samo dve leti kasneje in kar nenadoma...igra na NL1000 nni več taka eksotika nam mikrolimitašem. Se res vid da je že več inštrukcijskih sajtov kt playerjev skor...
                      "To win at poker, you have to be very good at losing." <br />[br] - Tommy Angelo

                      Comment


                      • #41
                        Mal sm pofirbcu po ptr...kako se držiš dajnomir?
                        lp

                        Comment

                        Working...
                        X