Announcement

Collapse
No announcement yet.

VIDEO: Kako naj izboljšam svojo igro?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    "Coinflip" je pa bonus, ki ga prejmeš na koncu meseca, 50$ za tiste, ki imajo palčka za prikazno.

    Comment


    • #17
      on je nekje 7x močnejši od ostalih?

      Comment


      • #18
        Tam nekje, ja. Govori se, da delajo neko novo "pizdarijo" od ikone.. če boš mel tisto, ti sploh heftat ne bo treba, od bonusev boš živel, za kakšno morje ali pa kakšno nobel stvar boš pa preprosto 100$+ turnir odprl..fold buttona sploh nimaš.. Denis, priporočam ti, da stopiš v stik s supportom in si probaš nabavit to ikonca prek veze..če že heftaš na FTP.. zakaj pa ne, ne?

        Comment


        • #19
          dro18 wrote: tega jst niti ne morm gledat :|
          Sam ni čudn da je idl3r tako znoru :/ Tko se obnasas kot da vse ves o pokru in si najbolsi...glej ne recem da nisi dober ampak mal spostovanja do ljudi pa lahko pokazes...Človek je verjetno začetnik tko kot si biu ti nekoc in pac je dau video gor da ga pogledamo in da mu kaj pametnega povemo..se ti mogoče ne zdi? :/

          Comment


          • #20
            Sej zato sem pa dal video gor, ker nisem mel pojma...Še zdaj neznam..zdaj vsaj vem pozicije,..
            Zdaj bom najprej prebral knjigo Little Green Book in Cash Game Killer.

            Comment


            • #21
              DenisKrajnc wrote: Sej zato sem pa dal video gor, ker nisem mel pojma...Še zdaj neznam..zdaj vsaj vem pozicije,..
              Zdaj bom najprej prebral knjigo Little Green Book in Cash Game Killer.
              Tko je treba ja in naj te ne skrbi zarat enih tuki na forumu k se sam norce delajo iz drugih in mislijo da so najbolsi...Tko se bos dost naucu ce bos lepu hande in videje tuki gor ker so na formu tut ljudje ki ti bodo kj pametnega povedal Zarat takih kot je pa DRO se pa ne sekirj...

              Comment


              • #22
                kr Litlle green book preštudiri ja -in to ene 10x - hkrati pa igraš. Tko kot je nekdo reku (branje oz. učenje pokra/igranje pokera = 2/1)! In ko jo boš še 10 tič prebral ti bo večina konceptov že precej jasnih...

                Comment


                • #23
                  Torej 1: jaz sem tudi sam micro player, igram sicer pozitivno ampak sem dalec od kaksnega proja. Evo tole je moje mnenje.
                  - Ti nimas absolutnega pojma o pokru ( trenutno )
                  - Pozicija / hand range kot, da sploh nebi obstajala.
                  Nevem kaj razmisljas, da posnames video tega in potem uprasat druge kako izbolsat svojo igro, KO pa ocitno nisi prebral nobene knjige in dvomim, da si pogledal kaksen video.
                  Za napredek si poglej veliko videov o igranju priblizno na tvojem limitu(obvezno) ne beri knjig katere opisujejo igranje na velikih limith ker te bodo samo zmedle. Da ti malo pomagam ... kot dober TAG player tvoj VPIP nebi smel presegati 15-20, PFR pa mora biti dokaj blizu VPIP. Prilagajaj se nasprotniku in ne poskusaj blefirat playerjev na tem limitu.
                  Victory is reserved for those who are willing to pay its price<br />[br]- Sun Tzu

                  Comment


                  • #24
                    Kady wrote: Sej ne vem kje bi začel, za začetek si poglej tist video k sem ga nalimu, ker ti to kar tko mal po občutku dviguješ, tud velikost stav je čist po očutku totalka
                    Kje je ta video če smem vprašat?

                    Comment


                    • #25
                      dkotnik wrote: [quote=Kady]Sej ne vem kje bi začel, za začetek si poglej tist video k sem ga nalimu, ker ti to kar tko mal po občutku dviguješ, tud velikost stav je čist po očutku totalka
                      Kje je ta video če smem vprašat?
                      http://www.pokerpro.si/forum/viewtopic.php?id=1809

                      Comment


                      • #26
                        Kady wrote: [quote=dkotnik][quote=Kady]Sej ne vem kje bi začel, za začetek si poglej tist video k sem ga nalimu, ker ti to kar tko mal po občutku dviguješ, tud velikost stav je čist po očutku totalka
                        Kje je ta video če smem vprašat?
                        http://www.pokerpro.si/forum/viewtopic.php?id=1809
                        Najlepša hvala

                        Comment


                        • #27
                          jes sm isto igrau pred 2 letm pa pou , pol ks sm zaceu live igrat te mal izuci...drugac pa mors mal gledat nahande pa reise skirim kartam delas ..hehe
                          Ko ovce postanejo brivci!<br />[br]Psiho Legija By Dr.Plivac

                          Comment

                          Working...
                          X