Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kako posneti video ter objaviti na PokerPro?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Camtasia je seveda najboljši, vendar je plačljiv.
    Če nima težav z downloadanjem, je to res najboljša opcija
    Zna pa bit mal požrešen za kak slabši PC, CamStudio je neprimerno manjši.
    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

    Comment


    • #17
      Drži,...vendar pri CamStudiu sem imel sam osebno problem s potovanjem slike oz.okvira snemanja,ko sem premikal miško in mi ne glede na vse nastavitve zadeve ni uspelo umiriti.Seveda Camtasia je licenčen (v kolikor ga ne uporabljaš s krekom),..vendar imajo tudi tudi dobro varijanto cene v primeru 5-ih uporabnikov vsak plača po 45 € in je zadeva ugodna. Sicer,pa ostaja na posamezniku,kaj mu bolj odgovarja in v kolikšni meri in za kakšen namen se program uporablja.

      Comment


      • #18
        Evo mene
        Nasel na google program kot mi je CoreySteel prelagal... Vse lepo in prav.... Se vsedem za mizo, da posnamem AKCIJO seveda uklopim tudi snemanje ZVOKA in gremo za mizooo z namenom, da posnamemo kar se da super uspešen vide, ki ga bomo objavili na portalu si.pokerpro.cc /soba/ pokersters/ zoom/... Kje je problem? Noben filmcek, ki ga posnamem se mi ne shrani wtf? Seveda ga ob prekinitvi lahko pogleda ampak to je tudi vse, da pa bi se film shranil pa ne in ne.... Kaka nasvet?... Vse mape od c: document/camstudio/ itd,... so prazne ni in ni fimov!
        Je pa res, da po 1h snemanje sistem laufa normalno in je programcek kolikor toliiko OK edino, da ne shrani filma to pa je problem!
        On his table, there is no place to HAZARD... He is the BOSS... "I'M THE BOSS AND I FUXX YOU!!!" He doesn't respect anything, He doesn't respect anyone. He is on fier! They call him the asshole...

        Comment


        • #19
          To s Camtasio snemaš?
          Po koncu snemanja se ti odpre novo okno, kjer lahko pogledaš video, ane?
          No, po tem, moraš video shranit. Kako točno ne vem, ker Camtasie drugače ne uporabljam
          EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

          Comment


          • #20
            Preprical si me z CamStudiom ker je free...
            Res pa je da je postopek skoraj identičen kot si napisal v zadnjem postu...
            "Po koncu snemanja se ti odpre novo okno, kjer lahko pogledaš video, ane?"
            Res je. Po koncu snemanja se mi video avtomatski predvaja v WMP... Kako pa bi film shranil pa ni in ni opcije... Zdej v vsakem programu, ki ga vecinoma uporabljam je opcija Save to ali pa Save file to.. V CamStudio pa te opcije ne najdem in ne najdem...
            oz. bolje receno je ni in ni....
            On his table, there is no place to HAZARD... He is the BOSS... "I'M THE BOSS AND I FUXX YOU!!!" He doesn't respect anything, He doesn't respect anyone. He is on fier! They call him the asshole...

            Comment


            • #21
              video je treba "sproducirat", išči Produce, nekaj takega
              skos te krekajo

              Comment


              • #22
                "save and edit" je na desni strani odspodaj. Poleg "produce" in pa "delete"

                Comment


                • #23
                  Evo ugotovil kaj je bilo narobe... Metalo mi nekaj, da nisem administrato bla bla bla...
                  Evo če slučajno se gdo doživi isti problem.
                  Options ->Program Options. -> Name of AVI file -> obkljukate....
                  to je to....
                  Zdej samo se da najdem lufta pa AKCUJA...Zoom Movie coming soon!
                  Hvala za pomoč odgovore... Lp
                  Evo spet mene, da zaprosim za pomoč. Filmcek lahko posnamem samo zvoka pa ni in ni.. Probal sem vse opcije apmak mi mece ven neko okno spet, da nisem Administrator itd,... Kak Admin če je program free? Wtf?
                  On his table, there is no place to HAZARD... He is the BOSS... "I'M THE BOSS AND I FUXX YOU!!!" He doesn't respect anything, He doesn't respect anyone. He is on fier! They call him the asshole...

                  Comment

                  Working...
                  X