Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nostalgija part 2 Hefty (-and-) Chain HU videoti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Ja to bi blo ful ful fajn Kady a lohka zrihtaš upload
    "it ain't about how hard you hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving forward. . It's How much you can take, and keep moving forward. That's how winning is done."

    Comment


    • #17
      Vojko wrote: Js mam kompletno pjerovo kolekcijo, če bo kdo zainteresiran kaj gor uploadat
      A.Stanic wrote: Ja to bi blo ful ful fajn Kady a lohka zrihtaš upload
      škoda k Pjer ne igra DONov imo
      <a href="http://www.professionalpokervideos.com/poker-software.html">http://www.professionalpokervideos.com/poker-software.html</a>

      Comment


      • #18
        Sem že kontaktiral Vojkota

        Comment


        • #19
          Pajku faliju klikeri
          "it ain't about how hard you hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving forward. . It's How much you can take, and keep moving forward. That's how winning is done."

          Comment


          • #20
            Sorry vsem skupaj, ta mesec sem mal pojačal heftanje in čist pozabil pogledat na forum, dobite filme
            Kadar zmagovalec naredi napako, reče:" Zmotil sem se" in se iz tega nekaj nauči. <br />[br]Kadar zguba naredi napako, reče:" To ni bila moja napaka" in za krivdo obtožuje druge.

            Comment


            • #21
              Bi se tebi dalo vzet 2 minuti časa, pa meni razložit vse one kratice v programu, ki ga uporabljaš za statistiko nasprotnikov. Pogledal sem do zdaj samo prvi video (morda si v katerem drugem do konca vse to razložil?)... grem dalje gledat.
              edit: 2. video, 4 minuta in 10 sekund (tu nekje) z K 9 na flopu 5 J Q (če se dobro spomnim) si nekaj čaral po teh podatkih in se odločil za re-raise. Zakaj?
              edit1: 2. video, proti koncu 14 minute na flopu dobiš tris A, pred tem, pa si dejal da boš igro prilagodil v bolj tight, ker te je v 60% poklical izven pozicije. Zakaj si se v tej situaciji potem odločal za check-raise?
              edit2: 15 minuta, še vedno drugi video. Probal si vkrasti na riverju in te je poklical s parom 3, izgubil si nekaj $$, očitno te je vrglo malo iz tira in potem naslednji hand z 8 5 se ti odpre flop QQ 8, pot je 4$ ti das check on bet 2$ in zapiras. zakaj?
              edit3: Še vedno sem pri 2. videu, 18 minuta in 45 sekunda. Z AK se ti odpre A Q 4 (2 srca) odigraš svoj normalen C-bet (s tem da on checka) in te vplacuje kot da ima nekaj - jaz sem pomislil da ima srce. Oziroma kaj te želim vprašati, do riverja je vplačal kodaj igra na flush, na riverju ti pade straight, a ni NUTS, saj pade 3. srce, ti pa si betnil in dejal "upam da bo razumel kot blef", mislim da bi bila bolj primerna izjava "upam da nima flush", ker mislim oziroma dobil sem občutek, da si spregledal ta flush in, da bi verjetno šele pri re-raiseu pogledal natančneje borad. Bi zaprl lestvico, če bi te rejznil na cca: 140$? ...
              edit4: 26.30. Q 8 odpre se ti A A 8, ko si komentiral, te nisem ravno najboljše razumel. povej mi, če bi on šel na c-bet (12$ recimo) bi vplačal?
              <a href="http://www.kkmb.si">www.kkmb.si</a>

              Comment


              • #22
                Ce ne ves je to staro zato pa tud "nostalgija" .. zdej ce se jima da odgovorit super, drugace pa ne pricakuj odgovorov :P .. mogoce edino od drugih ta boljsih clanou.

                Comment


                • #23
                  A mogoče sam men po 3 minutah vn vrže, al je kej narobe z videi?

                  Comment


                  • #24
                    Sem pogledal enga naključnega in dela vse OK.
                    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                    Comment

                    Working...
                    X