Announcement

Collapse
No announcement yet.

vprašanje tedna 25.11.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • vprašanje tedna 25.11.


    6 max online 1-2$.
    Igralec 2 odpre na 8$. The cut off kliče, vi kličete, blinda pa foldata. Flop je A spade: Q :club: 8 :club: . Igraec 2 čekira in prav tako cut off. Vi stavite 22$ in oba kličeta. Turn je 9 spade: . Oba čekirata in vi stavite 66$. Igralec 2 folda, cut off pa kliče. River je T :club: . Cut off čekira.
    Kaj naredite in zakaj?

  • #2
    Mah tle je pa res vsak možen draw prišel gor in tule bi res zelo zelo težko še enkrat stavil. Če je klical že 2 streeta, potem nekaj more imet al je pa nekaj čakal. Check pa upajmo da nima nč boljšega..
    "Money won is twice as sweet as money earned"

    Comment


    • #3
      Itak. Tle sploh ni valuea v stavi; mislim da ni ene slabše roke ki nas pokliče
      "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

      Comment


      • #4
        ček
        ..........

        Comment


        • #5
          check, kr je res vse gor prletelo in z value handom na flopu bi CO že prej rejzno sploh k je igralec 2 klical.
          "THE WILL TO WIN MEANS NOTHING WITHOUT THE WILL TO PREPARE."<br />[br]<br />[br]- JUMA IKANGAA

          Comment


          • #6
            odvisno kakšen je CO igralec, če je dober, pomojem nebi vlekel na flopu lestvico(TJ), če jo je in bi ga trofla na turnu nebi chekiral, bi raisal(da čim več izvleče denarja ?? ). če bi vlekel pa flush pa nebi na turnu klical(verjetno ). Jaz bi zarino na riverju, ker je veliko slabših handov ki bi me poklicali.
            Neki tacga no, bi jaz na NL5 odigral.
            Lp.

            Comment


            • #7
              easy call
              ..........
              "Books are not to be believed, but thought about." -Izmet Fekali

              Comment


              • #8
                Litvak wrote: easy call
                CO checks mi pa naredimo easy call? kaj pa callamo?
                letting the flop turn me the nutz river

                Comment


                • #9
                  drugac pa itak je river tudi za nas precej neugodna karta, ker dopolne vse mozne drawe k bi jih lahko villain vleku... tko da tudi po moje bi bil check behind res najbolj optimalen move...
                  LP, S
                  letting the flop turn me the nutz river

                  Comment


                  • #10
                    sassko wrote: [quote=Litvak]easy call
                    CO checks mi pa naredimo easy call? kaj pa callamo?
                    pokličeš njegovo nestavo lol
                    "Books are not to be believed, but thought about." -Izmet Fekali

                    Comment


                    • #11
                      check in se zahvalmo ker smo v poziciji in je on samo checknil river, ter nam je tako omogočil easy odločitev na riverju.

                      Comment


                      • #12
                        Mene pa zanima kaj bi kdo naredu če tip donkne recimo 2/3 pota, al pa pol pota na riverju Bi kdo klical? :P
                        "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

                        Comment


                        • #13
                          poklices samo zato da vidis s kakim rangeom calla oba streeta in donkne na tak board v river 1/2 pota ter si to takoj zapises in mu v prihodnosti vzames vse... =)
                          letting the flop turn me the nutz river

                          Comment


                          • #14
                            jst bi tud sam callu...
                            You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life.<br />[br]- Winston Churchill

                            Comment


                            • #15
                              3bet imo
                              ..........

                              Comment

                              Working...
                              X