Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vem da zna bit neumno vprašanje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vem da zna bit neumno vprašanje

    Igram nl 6 in vem da je daga_vania LPA johnnyboy107 LAG
    flopaceflop posts SB 0.03
    hero posts BB 0.06 hand 6h6c
    fold
    daga_vania raises to 0.12
    johnnyboy107 calls 0.12
    fold
    hero calls 0.06
    POT (0.38) FLOP
    8d 7h 6d
    hero bets 0.39
    daga_vania calls 0.39
    johnnyboy107 raises allin 2.05
    hero reraises allin 7.71
    daga_vania calls 3.37
    TURN
    Jd
    RIVER
    Tc
    daga_vania shows Qd3d
    johnnyboy107 shows 7d5h
    Sj vem da se cudn slis da bi najraj kr foldu ze na flopu k me tokrat skrekajo na tak nacin da glava boli ampak se zmer ne foldam k vem da sm 56,4% favorit proti obema skp ane sam ce pa tko gledam je pa skor da ne coin flip in ceu stek tvegat na coin flip se mi zdi mal tko tko , tko da prosm komentarji pa ne se pizdit ce se vam zdi to tok neumno uprašanje. Hvala za odgovore! LP

  • #2
    Kaj bi rad bolšega kot 56% proti dvema? To je dream scenarij... Ti tle reskiraš 33% denarja kot 56% favorit. Kaj češ bolšga. Če te pa tok moti da zgubiš en stack 6 usd, bi pa moral it na nižje limite
    "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

    Comment


    • #3
      po tem kar si napisou ne vem če si ravno za poker...niti da veš kaj je sploh poanta pokra...
      Every card that falls, and every action that your opponent takes is simply another opportunity for you to make the correct decision. (Jman28)

      Comment


      • #4
        GaKo wrote: po tem kar si napisou ne vem če si ravno za poker...niti da veš kaj je sploh poanta pokra...
        Pač je začetnik. Ko sem jst začel sem imel veliko bolj neumne ideje in vprašanja. Ne bit tako strog. Podaj mu raje razloge za in proti fold, call, rejz whatever. Tvoj odgovor je čisto brezvezen in bi blo bolje da ga nebi blo.
        @JoKeR610AA
        Tale zatik je bil OK. Pač so ti skrekal set. nimaš kej. Men so včeri zlo podobno skrekal set KKK. ME je mal razjezilo, ampak prej al slej boš ti nekoga drugega skrekal pa se ti bo povrnilo. Ne obupat pa bo šlo.
        GL
        Genius may have it's limitations, but stupidity is not thus handicapped... =)

        Comment


        • #5
          ni začetnik in ja, neumno

          Comment


          • #6
            bbosstjan wrote: [quote=GaKo]po tem kar si napisou ne vem če si ravno za poker...niti da veš kaj je sploh poanta pokra...
            Pač je začetnik. Ko sem jst začel sem imel veliko bolj neumne ideje in vprašanja. Ne bit tako strog. Podaj mu raje razloge za in proti fold, call, rejz whatever. Tvoj odgovor je čisto brezvezen in bi blo bolje da ga nebi blo.
            @JoKeR610AA
            Tale zatik je bil OK. Pač so ti skrekal set. nimaš kej. Men so včeri zlo podobno skrekal set KKK. ME je mal razjezilo, ampak prej al slej boš ti nekoga drugega skrekal pa se ti bo povrnilo. Ne obupat pa bo šlo.
            GL
            mogoče imaš prav vendar...
            ne vem če je pri njemu problem to da ne ve če je to plus EV all in, sej menda zračunat pot*0,56-"kok je dau notr svojga dnarja", če je, naj spregleda moj komentar
            nekoliko bolj me moti njegov pogled na to da ga tok krekajo....ker v človeški naravi je da si bol zapomneš kako si biu skrekan kokr ko si sam krekou...pač kokr piše to je tvoj deu pota, ne glede na to kaj se zgodi zanima te akcija, ne reakcija (kaj pade pol)
            še 2 stvari u tolažbo:
            če boš dobr špilou pa napredvou po limitih ti bo povrnilo na višjem limitu delček sreče par BI na nl6...tko da višje ko greš bol se lahko tolažš s tem d se bo lahko prej povrnil ta tvoj izgubljen EV (če je sploh)...
            You have it in your power to turn a bad-beat around simply by realizing this simple truth: The more bad beats you encounter, the luckier you are. It's a sign that you are playing against opponents who continually take the worst of it, and if you can't beat someone who always takes the worst of it, you can't beat anyone. ~Lou Krieger
            Every card that falls, and every action that your opponent takes is simply another opportunity for you to make the correct decision. (Jman28)

            Comment

            Working...
            X