Announcement

Collapse
No announcement yet.

vprašanje tedna 19.12.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • vprašanje tedna 19.12.


    6max online, vsi foldajo do vas na knofu. Vi rejznete na 6$ in slabši igralec v SB kliče. BB folda in flop je J spade: 4 spade: 5 :club: . SB insta zabije all in 75$. Kaj naredimo in zakaj?

  • #2
    insta mega super call
    Do what you love and fuck the rest.

    Comment


    • #3
      Sam bi, če je res slab igralec, poklical.
      Dostikrat namreč fishi poitiskajo z drawi in pocket pari 66-1010, s čimer smo spredaj pred velikim delom njegovega rangea.
      Ampak samo moje mnenje, me zanima še ostali...

      Comment


      • #4
        dali smo 6$ notr in zdaj naj bi klicali še dodatnih 75$ z TPWK? Nevem no, če je slab igralec bo veliko boljših spotov še, tako da jaz zaprem, si zapišem kaj je naredu in gremo naprej.
        "Money won is twice as sweet as money earned"

        Comment


        • #5
          insta call, drawyi v 99%

          Comment


          • #6
            Call. Zakaj ne bi na široko, pač crushamo njegove shove range v tem primeru.

            Comment


            • #7
              Jst bi sel razlicno linijo glede na vrsto igralca .
              General: Zakaj raskirat, ce ni treba. :P
              Sej nisi niti pot commited, za teh 6$ pa ni smiselno tolk tvegat.
              Res da si verjetno spredaj in da pot oddse verjetno mas v svoj prid, ampak jih mas tud na Sunday 10 Mio, ce racunas da si nadpovprecen igralec - beri: si spredaj. Pa bos zelo verjetno spusil BI! Naslednji spot za S10M bo pa cez 5let, kar pomen da ti pod oddsi en k... pomagajo, ker vprasanje kdaj bos sploh mel naslednji tak spot, kjer bos povrnil "investicijo". :P
              Pa za taksne oddse tud rabis tolko mnogo naslednjih spotov, ki jih lahko dobis samo tko da se koga stejkas.
              (mal out of the box v povezavi z vcerajsnjim sovom. :P)
              Back to the point - po podobni logiki, mislim da ni smiselno tu raskirat.
              1. Ce je dec ekstremen fish (pise samo "slabsi igralec"), potem bos teh 6$ od njega z lahkoto dobil nazaj in se je brezveze sedaj izpostavljat. Ker taksni norci so pac nepredvidljivi - tezko ves kaj drzi, pot oddsi pa delujejo le na dolgi rok pri dovolj enakih spotih, kar pa mislim da jih na 1/2 ne bo ravno tolko mnogo in si raje zmanjsam varianco. (pa se tudi izognem da me kaksna ovca zatilta!) :P
              2. Ce pa ni ekstremen fish in je samo slabsi igralec, je pa moja logika naslednja.
              S pari in suited connectorcki bi verjetno on preflop raisal. Podobno bi nardil z visjim kickerjem.
              Pred ostalim sem pa spredaj...
              Tko da tu bi ga sumil da hoce shorti mal ukradet pot, zraven pa si pusca neke drawe..
              Sigurno pa ne zariva z nizjim jackom. :P
              Dost lazje bi se blo sicer odlocat, ce mal vemo, da se ni ravnokar za mizo usedu in imamo vsaj nekaj njegovih statistik s katerimi si lahko pomagamo. Ob kaksnem ekstremnem agg faktorju bi tud fisha mogoce poklical, v splosnem pa ne ravno...
              Michi - "The $talker"

              Comment


              • #8
                hmm..če vemo samo da je slab igralec je možn da tu zarine z vsem mogočim...kako A-hig..mozn tut kaka A2,A3..lahk tut pikova..tk da pomoje bolje da foldamo in počakamo na boljši spot..ker smo dali le 6$ noter..seveda lahk pa tudi pokličemo pa vidimo s čim mojster zatika in obenem naredimo note...lp
                Poker je maraton in ne šprint!

                Comment


                • #9
                  snap rega še prej posnepam...
                  You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life.<br />[br]- Winston Churchill

                  Comment


                  • #10
                    call je pravilen ja. nisem dobro prebral. sem mislil da slab igralec, zdaj pa vidim da piše slabši igralec.
                    insta supa dupa...

                    Comment


                    • #11
                      Moj odgvor bi bil Fold, zato ker res nima smisla raskirat in poduplat shortija z manj kot 40BB za tiste 3BB, ki mu jih pustimo.
                      Mogoče si res zapišemo kakšen manjši note in gremo dalje ter seveda pridno čakamo na boljšo priložnost.
                      Stay calm and keep playing.

                      Comment


                      • #12
                        Odgovor: Kliči
                        imamo top par in insta shove redko pomeni dobro premišljeno potezo. Kličite in pričakujte vse od Ahigh do para 5tic do vlečke barve. Če v takem primeru foldate soliden top par mečete denar stran.

                        Comment

                        Working...
                        X