Announcement

Collapse
No announcement yet.

vprašanje tedna 1.1.2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • vprašanje tedna 1.1.2012


    Igrate 6max na netu. Soliden igralec odpre na cut offu na $8. Vi tri betate na $24 na knofu on pa kliče. Blida zapreta, flop pa je A :club: 8 spade: 4 diamond: . Igralec na cutoffu čekira.
    Kaj naredite in zakaj?

  • #2
    pridem 30$ ce placa al rejza zaprem gl

    Comment


    • #3
      Tule je treba priti okoli 30$ ja.. res da je klical naš 3bet OOP, ampak tule je CO vs. BTN, tako da je njegov range precej širok.
      "Money won is twice as sweet as money earned"

      Comment


      • #4
        Zadnje pol leta igram sng-je 6-max. Plača naš 3 bet potem pa čekira. Miza 6-max dovoljuje zelo velik razpon kart, postavil bi ga na vse brodway karte, tudi na pockete od 8 gor. Mogoče igra z A10, AJ pa čekira zato ker ne ve koliko močnega kickerja ima...
        Jst bi stavil pot bet 51$, še vedno nam zadaj ostane cca 135$. Če plača smo v veliki dilemi, če rejza pa vemo da ima A.
        Nekak tako bi jst to odigral.

        Comment


        • #5
          Ček, ker ni drawow na boardu in nas težko plača velik slabših hando + lahko inducamo blef na kasnejših stritih.
          Bet v primeru da je nasprotnik v toliko neugoden, da želimo pot pobrati takoj (če je sposben npr. dvakrat močno usekat na turnu in riverju brez asa)
          "To win at poker, you have to be very good at losing." <br />[br] - Tommy Angelo

          Comment


          • #6
            BAVARC.KP wrote: Jst bi stavil pot bet 51$, še vedno nam zadaj ostane cca 135$. Če plača smo v veliki dilemi, če rejza pa vemo da ima A.
            Nekak tako bi jst to odigral.
            A če bi stavil 30$, bi bilo pa kaj drugač? Ker je soliden igralec, check ni napačen, cbet bo plačal z mnogimi handi (po izkušnjah z nižjih limitov) in po moje, da se je tu treba odločit na flopu al ima asa in check/fold ali check/call/call linijo ubrat, al pa se odločit, da ga nima in stavit pošteno še turn, ter se potem spet na riverju odločit...

            Comment


            • #7
              mogoče check za pot control + ker nočemo biti rejzani.
              skos te krekajo

              Comment


              • #8
                pri vsakem hendu je pomembna zgodovina igralca s katerim igramo, se pravi:kok mi light tri betamo s pozicije , in kok lose on plačuje oop ...govorim za določen primer henda! se pravi če je dober igralec verjetno 4 beta AK,AQ.. tko da smo v večini primeru v tem spotu spredaj se nam ne splača cbetat ampak držimo pot control in probamo inducat njegov blef! ustrelimo turn če nam čekne! če on stavi turn mislm da z lahkoto pokolamo in počakamo njegovo river stavo...mislm da bo težko value betal z AJ al manj...na hitro probu razložit kako bi odigrau jaz, je pa še dosti dejavniku zakaj -zato v vsakem hendu ki jih vsak sam doseže s treningi!! srečno vsem v 2012

                Comment


                • #9
                  jurčk wrote: pri vsakem hendu je pomembna zgodovina igralca s katerim igramo, se pravi:kok mi light tri betamo s pozicije , in kok lose on plačuje oop ...govorim za določen primer henda! se pravi če je dober igralec verjetno 4 beta AK,AQ.. tko da smo v večini primeru v tem spotu spredaj se nam ne splača cbetat ampak držimo pot control in probamo inducat njegov blef! ustrelimo turn če nam čekne! če on stavi turn mislm da z lahkoto pokolamo in počakamo njegovo river stavo...mislm da bo težko value betal z AJ al manj...na hitro probu razložit kako bi odigrau jaz, je pa še dosti dejavniku zakaj -zato v vsakem hendu ki jih vsak sam doseže s treningi!! srečno vsem v 2012
                  +1
                  <a href="http://www.mtvdeuem.com">www.mtvdeuem.com</a>

                  Comment


                  • #10
                    Way ahead way behind situacija. Zato bi se odloču za pot control in čekiru all the way oziroma klicu do neke meje.

                    Comment


                    • #11
                      če on stavi turn mislm da z lahkoto pokolamo in počakamo njegovo river stavo...mislm da bo težko value betal z AJ al manj...
                      Foldneš če stavi pol pota?

                      Comment


                      • #12
                        tukaj se potem razlikujejo statsi in zgodovina igralca....na turnu sigurno ne foldam, če čeknem flop, river tudi plačam če mam določen read da nima ak in pa aq, kar sem opisal zgoraj!
                        plačam pol pota tu si verjetno mislu river stavo

                        Comment


                        • #13
                          CO ima po mojem mnenju AJ,AT ali pa middle pair.Aj in AT bi betnil on da te počekira kaj imaš, ti če ne drugega da izve ali imaš boljšega asa. torej vsaj po mojem bolj verjetna je opcija da je setnu osmice. Vsakršni par ki bi ga imel med 88 pa do KK bi te vprašal kje je in bi betnil. Moj zaključek je da ima set, betnem pa točno 24 v tole, in nič več.... če calla-vem kje sem. če folda vem kje sem, če raisne tudi vem kje sem

                          Comment


                          • #14
                            jurčk wrote: tukaj se potem razlikujejo statsi in zgodovina igralca....na turnu sigurno ne foldam, če čeknem flop, river tudi plačam če mam določen read da nima ak in pa aq, kar sem opisal zgoraj!
                            plačam pol pota tu si verjetno mislu river stavo
                            ja river sem imel v mislih v situaciji check flop- call turn- čakat na river bet.

                            Comment


                            • #15
                              Možno da ima TT+,AJ,tk da tu bi lahko čekirali nazaj in pa klicali turn pa river bet odvisno od size bet..če pa slučajn čekira tut turn pa nardimo value na riverju...
                              Poker je maraton in ne šprint!

                              Comment

                              Working...
                              X