Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vprašanje tedna 17.1.2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vprašanje tedna 17.1.2012


    6 max online. Agresiven regularec na cut offu odpre na 8$. Knof zapre, vi pa 3betate na $30 iz small blinda. BB folda, cut off pa kliče. Flop je 3 spade: 4 diamond: 3 diamond: . Vi stavite 40$ in vaš nasprotnik kliče. Turn je 7 spade: .
    Kaj naredite in zakaj?

  • #2
    check z namenom re-raisa

    Comment


    • #3
      C/ship
      ..........

      Comment


      • #4
        to je hahahaha hecno ker ga ti poznaš kok blefira mi pa ne .....jaz bi fold če ga ne bi poznal in je zihr set zadel al pa all in ker je že velik v potu pol pa očenaš zmolš pa če gre skos gre hahaha
        Lahko je z dobrimi kartami po koprivah mahat

        Comment


        • #5
          SET? mogoče ampak težko..kle ga dam na hande kot je npr. AJs, AQs..mogoče na 99, TT ga še dam..nvm mal previsoke limite še zame tko da je velika možnost moje zmote..
          Uglaunem na turnu ga počekiram, če mi stavi več kot pol pota mu shipnem...

          Comment


          • #6
            pomoje je bil tle bl lucky river
            Lahko je z dobrimi kartami po koprivah mahat

            Comment


            • #7
              če turn pridemo se skomitamo to je sigurno, druga opcija je c/r ai na turnu ker smo pomoje spredi.

              Comment


              • #8
                check/raise mi še najbolj diši, ker smo OOP bomo težko dobili več valuea z drugačnim playom

                Comment


                • #9
                  All in s prve.
                  I´m your best friend, when you are steaming.....

                  Comment


                  • #10
                    bet 3/4 pota, če ma slučajno kaki draw, če zabije kličemo in upamo da nima 77.

                    Comment


                    • #11
                      Jaz sem za all-in. Če je ujel set, ga pač je, kraljev na tak board nebi odložil. Zataknil bi ga pa zato, ker je možno, da je kradel blinde z A2 v kari in mu tako nebi dali oddsov za klic. Nevem pa ali bi z tem hendom klical naš 3bet? Za tistih 40$ je očitno že imel oddse, da je klical, kartako na lepe oči najbrž ni dal dnarja od sebe, tudi če je loose. Če ima pa overpair ima pa po vsej verjetnosti nižjega od kk, recimo 99-qq. Naj me prosim popravi kdo, če sem naredil kje usodno napako v razmišljanju. Lp.

                      Comment


                      • #12
                        Glede na to da je agresivn reg, bi po mojem mnenju z QQ, JJ oziroma celo z AA 4betu preflop tko da ga na te hande nebi postavlu :P

                        Comment


                        • #13
                          overbet all-in in upamo, da nas plača nižji overpair. če ima set ga pač ima, ampak v večini primerov ga nima.
                          skos te krekajo

                          Comment


                          • #14
                            Odgovor: All in
                            V tem spotu je dobra stava le all in. Shove včasih zgleda bolj blef kot če bi naredili običajno stavo v višini recimo 2/3 pota, zatorej zataknite in upajte na hero call z 88 ali kaj podobnega...

                            Comment

                            Working...
                            X