Announcement

Collapse
No announcement yet.

vprašanje tedna 28.1.2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • vprašanje tedna 28.1.2012


    1-2$ 6 max online. Odprete na $8 iz UTG in ovca kliče na knofu. Je zelo loose in pasiven igralec. Flop je K :heart: Q spade: 4 :club: . Vi stavite 14$ in on kliče. Turn je 2 diamond: in vi stavite 34$. On kliče in river je T spade: .
    Kaj naredite in zakaj?

  • #2
    Stavil bi 30$ in foldal na raise. Če je ovca ima marsikakšen Kx, Qx, Tx v rangu s katerim bo plačal še river, raisal pa ne bo ničesar kar nas premaga, ker je T večkrat v našem rangu.

    Comment


    • #3
      mal tanknem, k da ne vem kva bi naredu, pol ga pa pocahnem AI, ce bi meu vec bi mu stavu ene 70-80 pa foldu na raise.
      You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life.<br />[br]- Winston Churchill

      Comment


      • #4
        obe opcije pridejo v poštev, vendar ne foldam v primeru da stavim 30! bolj se nagibam k stavi nekje okrog 40

        Comment


        • #5
          jurčk wrote: obe opcije pridejo v poštev, vendar ne foldam v primeru da stavim 30! bolj se nagibam k stavi nekje okrog 40
          če ne foldaš, bolš betat več... ker če te reisa si pač vedno zadi, če pa te plaća većjo stavo pa nisi...
          You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life.<br />[br]- Winston Churchill

          Comment


          • #6
            Stavim 30 in čakam na njegov call z KJ, ali pa celo istim handom kot ga imamo mi . Vglavnem če je zadel straight z AJ nas bo itaq zarino in mi foldamo, drugače nas pa bo klical samo z slabšim handom od nas, tako da se na tem flopu, tako kot je odigrala ovca počutim še kar ugodno...To je moje mnenje.
            Ne blefiraj ovce!

            Comment


            • #7
              pomoje ma edismah prav ta teden.

              Comment


              • #8
                Blizu ampak jaz naredim tako kot je napisal dro in se čudim, ko kliče in pokaže Q3
                Victory is reserved for those who are willing to pay its price<br />[br]- Sun Tzu

                Comment


                • #9
                  dro18 wrote: [quote=jurčk]obe opcije pridejo v poštev, vendar ne foldam v primeru da stavim 30! bolj se nagibam k stavi nekje okrog 40
                  če ne foldaš, bolš betat več... ker če te reisa si pač vedno zadi, če pa te plaća većjo stavo pa nisi...
                  če stavmo več nas plača aq ali mogoče jq, jt? ali slabši k? stavim dlih zarad tega kar sem ti napisu stavm (40+ -)in mogoče se še sam odloči za kak sick move all in shove..itak ga pokolam ker mam obe varjanti za odigrat ali all in river ali mejhen bet z možnostjo inducat ali call z slabsim kraljem oz q!! če je pač ulovu trebuh je, če je ulovu dva para pač je, če ma set ga pač ma te pa zastopm če bom stavu več me pač ne bo rejznu all in in bo samo plaču npr z kt ali qt..
                  p.s. sem slab za razlagat ampak delam na tem, pridem enkrt mal pogledat v pisarno vs, da mal podebatiramo ob kakm sešni?

                  Comment


                  • #10
                    jurčk wrote: [quote=dro18][quote=jurčk]obe opcije pridejo v poštev, vendar ne foldam v primeru da stavim 30! bolj se nagibam k stavi nekje okrog 40
                    če ne foldaš, bolš betat več... ker če te reisa si pač vedno zadi, če pa te plaća većjo stavo pa nisi...
                    če stavmo več nas plača aq ali mogoče jq, jt? ali slabši k? stavim dlih zarad tega kar sem ti napisu stavm (40+ -)in mogoče se še sam odloči za kak sick move all in shove..itak ga pokolam ker mam obe varjanti za odigrat ali all in river ali mejhen bet z možnostjo inducat ali call z slabsim kraljem oz q!! če je pač ulovu trebuh je, če je ulovu dva para pač je, če ma set ga pač ma te pa zastopm če bom stavu več me pač ne bo rejznu all in in bo samo plaču npr z kt ali qt..
                    p.s. sem slab za razlagat ampak delam na tem, pridem enkrt mal pogledat v pisarno vs, da mal podebatiramo ob kakm sešni?
                    pisarne nimamo zdej že neki časa več... se pa vidmo na kkšnmu live eventu, če se mi bo dal kej v kratkm pridt
                    You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life.<br />[br]- Winston Churchill

                    Comment


                    • #11
                      zakaj bi stavu samo 40 € ? sej ce ns zabije nazai ma se 60€ in v potu je 220€ mislm da si proti ovci doskat dobr z A K res pa je da je cist mozn da ma K 10 K Q po moznosti celo 4 2 ali pa Q 4 Q 2 to da jim da ni nc novga

                      Comment


                      • #12
                        bet 65$ in fold na njegov AI

                        Comment


                        • #13
                          Če betneš 65$ in foldaš na AI ti že skoraj account zaklenejo če me razumeš...

                          Comment


                          • #14
                            r0k wrote: Če betneš 65$ in foldaš na AI ti že skoraj account zaklenejo če me razumeš...
                            +1

                            Comment


                            • #15
                              Buki wrote: bet 65$ in fold na njegov AI
                              lol
                              You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life.<br />[br]- Winston Churchill

                              Comment

                              Working...
                              X