Announcement

Collapse
No announcement yet.

vprašanje tedna 10.2.2112

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • vprašanje tedna 10.2.2112


    Igrate 6 max online. V tem hendu vsi foldajo do vas na cutoffu, kjer rejzate na $8. Knof in SB foldata, BB pa kliče. Vaš read na BB je da je zelo agresiven in dober player. Flop je 8 spade: 5 diamond: 7 spade:. BB dolgo razmišlja , nato čekira. Kaj naredite?

  • #2
    bet 12-15$

    Comment


    • #3
      Js bi checknu, ker na takle board bo on (če je dobr agresivc) lahko 2 streeta pršu, kaj bomo pa na turnu nardil če bomo tuki poklical reise? (pot bo kr že velik), tko da mislm da je praviln play check. (Mamo tudi nekaj outov in če pride overcard ga ne vidim bluffat 2 streeta. (board pa je tud idealen za njegov flop reise itd. )
      (meni se zdi preveč solidn hand da bi ga mogli zapret zaradi agresivnosti nasprotnika - na turnu seveda) Pri takih handih raje igramo pot control kot pa da ugibamo pri velikih potih)

      Comment


      • #4
        verjetno je oboje kul... mogoče mi je check všeč, proti enmu k velik c/r... proti avrg guyu pa pomoje cbet.
        You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life.<br />[br]- Winston Churchill

        Comment


        • #5
          glede na to, da je zelo agresiven, bo verjetno turn udaril, če damo na flopu check behind, pa tud vsaka visoka karta na turnu je za nas neugodna, zato v primeru, da na turnu on pride prvi, ne bomo najbolj vedeli kje smo. jaz bi naredil cbet kakšnih $12, pa če kliče lahko v turn damo check behind za pot-control, če on checkne.
          skos te krekajo

          Comment


          • #6
            Praviš da bo turn udaril, kaj pa ko mi damo cbet na flopu in nas rereisa na tak super rereisable board... a pol pa ne bo turna udaril? pol bo turn še 4x boll udaril k bo tok veči pot :P (more ba tud on vedt da smo mi dobr igralec ampak to mislm da ve... (ker proti fishu ne bo lih checkreisal tko pogosto))
            Tud mislm da A,k,q niso tok zloo neugodne karte, ker turn lahko kličemo brez problema... Mi tuki dosežemo en zloo velik plus ko checkamo flop... če on pride turn (sepravi ene 3/4 pota), je to isto kot da mi stavimo flop ampak NIKOL ne dobimo checkreisa...
            na riverju pa dvomim da bo 2x blefiral kr vsako karto... tud če ma 8 al pa 7 bo samo enkat stavu na turnu .

            Comment


            • #7
              Jp, check zadi.

              Comment


              • #8
                Odgovor: Ček
                Ta flop je dober za vas. Imate drugi par, gut shot in bakdor flush draw. Verjetno je vaš hend dober že sedaj, vendar ne želite reskirati ček rejza. Tako da čekirajte in igrajte poker na turnu.

                Comment

                Working...
                X