Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vprašanje tedna 11.7.2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    IMO oddsi nimajo neke vloge tle če je decent plejr...edino kar lahko upaš je AK vs AJ da pade AJx...drugje te nebo izplaču glih, za kar pa mi obratno ne moremo ravno trditi...
    Every card that falls, and every action that your opponent takes is simply another opportunity for you to make the correct decision. (Jman28)

    Comment


    • #17
      snap fold. Če odprem tak hand ga ponavadi vsaj na 150 , če pade 3bet takoj foldam/seveda odvisno od igralca... A,j boš težko dobil tukaj izplačan. Call od mene tukaj sigurno odpade, prej bi 4betal...
      Vonj dobička je prijeten, naj prihaja od koderkoli.

      Comment


      • #18
        Hmmm... call, ampak če ma nasprotnik A K je pa komplikacija

        Comment


        • #19
          Pravilen odgovor se glasi: Fold.
          Težko je igrati tak hand brez pozicije (OOP). Če se odločimo za klic, bo le malo flopov na katerih se bojo počutili dobro. Višanje pa je preveč agresivno, saj bomo dobili akcijo le od handov, ki nas imajo že tako in tako premagane.
          EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

          Comment


          • #20
            če je bojan malo boljši igralec,dela to lahko z any2 na buttnu,ravno zaradi tega ker bi vi vedno foldali A J,A Q,nekateri celo A K lol..če pa pokličete pa bo bojan pobral pot s cbetom, al pa bo strelal z njegovo zelenjavo še turn in bote spustli.. tak da je res fold optimaln,ker bojan ma pozicijo in zna postflop igrat,vi pa čakate da dobite AA na KK..
            drugače pa nehvaležno vprašanje.ne vemo kdo je bojan,kake statse ma , če je iz rusije itd. sam bi odigral call preflop.check call any flop,check ship any turn :lol: :lol: :lol: malo za hec ,malo zares..
            p.s. glede odigranega handa se seveda hecam,odvisno..po mojem ni nič narobe s callom ,če se postflop dobro znajdeš in znaš izkoriščat določene boarde v svojo korist,kljub temu da nimaš pozicije.. lahko pa zahaklaš kaki royalflush tud :lol: :lol: ..
            Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.

            Comment


            • #21
              :lol: ... Sm se že tm smeju k si malemoprofiju za vice reku sam kle pa morem smileya dat!
              Ti vedno tok dovg piknik organiziraš?

              Comment


              • #22
                ne organiziram jaz tega,tud sam čakam na piknik pa ni glih videt da bo kaj :/ kaj pa če bi kr ti stopo v akcijo pa organiziral ? to bi blo lepo
                Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.

                Comment


                • #23
                  No dj ... K da grega07 update vržemo debato uživancija!

                  Comment

                  Working...
                  X