Announcement

Collapse
No announcement yet.

5.teden 23.3.-29.3.09

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Raise all-in in upam da zna zapret overpar, če ga nima, smo v dobrem stanju. Set ima težko, QQ,JJ mogoče zapre, majhna možnost obstaja, da se mu je strgal in je rerejzu z XY handom, kar mora itak zapret.
    "If you know the enemy and know yourself you need not fear the results of a hundred battles." - Sun Tzu

    Comment


    • #17
      ZlatiPrst wrote: b) ne pade nam nas draw in na turnu nismo vec favoriti... nasprotnik nas bo najverjetneje zataknu all in, zato bi morali zapreti hand
      Brez zamere ampak s tem se jest nebi strinjov. Res je da nismo vec favorit, ampak mamo pa v primeru blank turna se kr 38%. Pa ce vzamemo moj primer da ga raisamo na 130$ in ns on placa. Se prav da ja na turnu v potu 300$. On ns zatakne all-in 105$, kr mu je se ostal. Se prav mormo mi placat 105$ da 405$ pota. To pomen da mamo pot oddse 3,8:1, oddse za zmago mamo pa 1.7:1. To se prav je tud call na turnu opravicen. Ce pa na turn pade 2 al pa 3 pa se tok leps k se izboljsa nas draw in nm da se boljse %. Ce se pa motm nej me pa kdo poprav
      Pomoje pa da med 3b pa all-in kle ni velike razlike. Ce ns ne bo dal na flopu nazaj all-in, nm bo pa na turnu porinu. Komitamo se pa itak ze s 3betom na flopu.
      Sometimes making the right move isn't enough, but there is always another hand!

      Comment


      • #18
        Igramo proti zelo tight igralcu. Sej ste ze vse povedal,smo favorit in najkasneje na trnu gre ves denar v sredino. Potem pa nas noben kurcev draw ne zadane, tako kot mene zadnje case ne pa ne , se prav da po tem takem fold :lol::lol::lol::lol:

        Comment


        • #19
          Jaz ga dam na overpar... mam dost outov, tko da bi dal rejz ene 120.

          Comment


          • #20
            Z lahkoto ALL-IN v smrt

            Comment


            • #21
              Dexter wrote: [quote=ZlatiPrst]b) ne pade nam nas draw in na turnu nismo vec favoriti... nasprotnik nas bo najverjetneje zataknu all in, zato bi morali zapreti hand
              Brez zamere ampak s tem se jest nebi strinjov. Res je da nismo vec favorit, ampak mamo pa v primeru blank turna se kr 38%. Pa ce vzamemo moj primer da ga raisamo na 130$ in ns on placa. Se prav da ja na turnu v potu 300$. On ns zatakne all-in 105$, kr mu je se ostal. Se prav mormo mi placat 105$ da 405$ pota. To pomen da mamo pot oddse 3,8:1, oddse za zmago mamo pa 1.7:1. To se prav je tud call na turnu opravicen. Ce pa na turn pade 2 al pa 3 pa se tok leps k se izboljsa nas draw in nm da se boljse %. Ce se pa motm nej me pa kdo poprav
              Pomoje pa da med 3b pa all-in kle ni velike razlike. Ce ns ne bo dal na flopu nazaj all-in, nm bo pa na turnu porinu. Komitamo se pa itak ze s 3betom na flopu.
              Mas prou ja, nism uposteval njegovga stacka.

              Comment


              • #22
                Dexter wrote: Pomoje pa da med 3b pa all-in kle ni velike razlike. Ce ns ne bo dal na flopu nazaj all-in, nm bo pa na turnu porinu. Komitamo se pa itak ze s 3betom na flopu.
                Razlika je, da je eno optimaln play, eno je pa samo dobr play.
                http://www.youtube.com/watch?v=zaJTYzcOcgg

                Comment


                • #23

                  Odgovor: Raise all in! Naš nasprotnik ima skoraj gotovo overpar, proti čemur imamo mi 15 outov, kar pomeni da smo spredaj na flopu, saj imamo glede na njegov hend 56% možnosti za zmago. Obstaja tudi manjša možnost, da zapre trenutno boljši hend na flopu. S prednostjo na flopu v % in nekaj fold equitija je naša najboljša poteza all in!

                  Comment


                  • #24
                    Pero, kje pa dobiš ta vprašanja? Na kakšnem sajtu, al kje drugje....? Men se mi zdijo fajn.
                    lp
                    Give fish a chance.

                    Comment


                    • #25
                      ja - morm dat nov vprašanje gor - sm še od nedele dolžn! evo grem prec na del!

                      Comment

                      Working...
                      X