Announcement

Collapse
No announcement yet.

wsop 09

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • wsop 09

    lp mene zanima kako je z interesom za vegas letos,me mika pa se qvalisi so se zaceli se bo zbrala kaka ekipca tut letos ???

  • #2
    ja za zmenit se je pa počas bo že zadn cajt z kako mega vilo najet!

    Comment


    • #3
      kk bi blo najbols organizirat s prijavami pa to ??? kake izkusnje s prejsnjih let... bi ti organiziro ??? pa napiste,ce je se kdo zainteresiran.

      Comment


      • #4
        veš morda na katerih sitih se že igrajo kvalifikacije

        Comment


        • #5
          na partyju sm ze opazo

          Comment


          • #6
            Tud mene zanima tale vegas!

            Comment


            • #7
              jst ne bi prevzel organizacije letos - sam del je s tem - pa tud se nism še odloču al bi šel letos al ne!

              Comment


              • #8
                morm priznat,da nism sposobn tega organizirat,se kdo drug javi ??

                Comment


                • #9
                  Midva z Renojem že mava prevoz

                  The real measure of your wealth is how much you'd be worth if you lost all your money...

                  Comment


                  • #10
                    Ja,ker od višine se zvrti, http://www.rtvslo.si/modload.php?&c_...okens=aeroflot
                    ...Don't take life too seriously . No one gets out alive! ...

                    Comment


                    • #11
                      reno gre s hayabuso na ladjo

                      Comment


                      • #12
                        Na fulltilt so tudi že kvalifikacije.....
                        don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

                        Comment


                        • #13
                          Kako vse je možno priti na WSOP in kako je zadeva potekala lansko leto?

                          Comment


                          • #14
                            Jaz sem na FTP prišel na zadnji, 500 USD turnir (2 packs. gtd.), druga roka dobil AA, višal, dobil re-raise, ki sem ga re-re-raisal, nasprotnik gre all in, kličem, obrne 55.
                            Naprej ne bom pisal, povedal bom samo, da sem potem, ko je bilo roke konec, šel ven na en čik s spoznanjem, da bom očitno tudi letos Vegas samo sanjal......
                            don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

                            Comment


                            • #15
                              Ah še velko časa in možnosti je.

                              Comment

                              Working...
                              X