Announcement

Collapse
No announcement yet.

PikerPoker na LAPT Punta del Este Main Event-u

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    vsaka čast

    Comment


    • #17
      ok, ta glup poker si dau skoz, zdaj so pa na vrsti druge titule tam....bolj pomembne...



      evo ti mal pokušine iz zadnjih urugvaj miss contest-ov
      The real measure of your wealth is how much you'd be worth if you lost all your money...

      Comment


      • #18
        Bravo Piker svaka cast
        Sometimes making the right move isn't enough, but there is always another hand!

        Comment


        • #19
          Bravo stari, svaka cast!

          Comment


          • #20
            kdo ve katero mesto je osvojil?

            Comment


            • #21
              Ja, biu je 54. Tko kot je reku... nikol ni biu čez 20k... ni blo šanse za podvojit al pa vsaj mal dvignit stack. Če bi blo mal drugač, pol bi pokalo

              Comment


              • #22
                Itak je kral!!!!!!
                ...Don't take life too seriously . No one gets out alive! ...

                Comment


                • #23
                  čestitke in samo tako naprej
                  nemoj da ides mojom ulicom!!

                  Comment


                  • #24
                    Ful hvala vsem za cestitke in spodbudo. Zal ni slo visje, je bla pa ful dobra izkusnja in pocitnice bom kaj vec napisal, ko bon doma. Zdej sem se par dni v Urugvaju (z zvitim gleznjem ) pol pa nazaj v Buenos Aires in domov naslednjo soboto. Se vidmo!
                    PS: Urugvajke so res lusne punce, ampak mi moja tamala ne pusti prevec slikat probavam z izgovorom "je za fante s foruma", ampak nekako ne gre
                    Gambling: A tax on people who are bad at math.

                    Comment


                    • #25
                      Čestitke za lepo uvrstitev!

                      Comment


                      • #26
                        PikerPoker wrote: Ful hvala vsem za cestitke in spodbudo. Zal ni slo visje, je bla pa ful dobra izkusnja in pocitnice bom kaj vec napisal, ko bon doma. Zdej sem se par dni v Urugvaju (z zvitim gleznjem ) pol pa nazaj v Buenos Aires in domov naslednjo soboto. Se vidmo!
                        PS: Urugvajke so res lusne punce, ampak mi moja tamala ne pusti prevec slikat probavam z izgovorom "je za fante s foruma", ampak nekako ne gre
                        Bravo Samo!
                        če ni urugvajke, lahk tud kako slikco od tvoje deklice prlepiš.....karkoli....sam da so kopalke...pa plaža....
                        The real measure of your wealth is how much you'd be worth if you lost all your money...

                        Comment


                        • #27
                          Car si ! Kr tak naprej

                          Comment

                          Working...
                          X