Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pokerpro˛GoalWin turnir -slike

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pokerpro˛GoalWin turnir -slike

    Včeraj je potekal turnir v GCLJ, kjer je sodelovalo okoli 120 igralcev.
    Hvala lepa vsem igralcem za udeležbo, bili smo zelo prijetno presenečeni, da je bil odziv tako velik in druženje tako prijetno.
    Najboljši trije na turnirju:
    1. mitja potočin (chainreaction) cca 2600€
    2. lara gornik cca 1800€
    3. igor rakuša (prlek) cca 1200€
    Tukaj je nekaj slik, bolj podrobna reportaža pa še sledi!











  • #2
    ja čestitke za supr organizacijo turnirja, jest sm kot ponavadi že dost zgodi izpadu, sam sm vseen ostal do konc turnirja in debatiral(pil) z ostalimi pokeraši. Najbl smešn je blo k ob ene 3h ponoč Shuriju niso več hotl alkota strežt, pa se je pizdil hehe.....pa ko je reno unemu jeznemu možakarju priklical janeze na qq proti 99 hendu, sm se smejo kak se je pizdil

    Comment


    • #3
      Najprej bi se zahvalil Poker Pro team-u ter Goal Win-u za takšen lep večer z toliko igralci (to je dokaz dobrega dela).Upam ,da je bilo z naše strani vse OK.Sigurno so bile kakšne pomanjkljivosti a obljubim da jih drugič ne bo več.Upam da bomo še kdaj to ponovili do takrat pa obilo dobrih handov ter ostalih stvari, ki spadajo zraven.Še enkrat hvala Pjeru ter ostali ekipi-
      lp vodstvo G.C.Ljubljana

      Comment


      • #4
        LukaP wrote: pa ko je reno unemu jeznemu možakarju priklical janeze na qq proti 99 hendu, sm se smejo kak se je pizdil
        Luka sory,samo zadeva je ušla iz nadzora,ob tej priliki bi se g.Mate-ju rad ISKRENO opravičil,vem da je brez veze ampak vseeno,99 niso priklicane,enostavno joliya da!!!!!!!
        Srečanje naj bi bilo zabavno,zame pa se je na koncu spremenilo v pravo jutranjo moro--se zgodi.
        ...Don't take life too seriously . No one gets out alive! ...

        Comment


        • #5
          Reno wrote:
          Srečanje naj bi bilo zabavno,zame pa se je na koncu spremenilo v pravo jutranjo moro--se zgodi.
          ??? Kua pa je blo Reno?? A se je un tako razkuro al kaj?
          Aja a ti sploh kaj spiš?
          Tudi z moje strani čestitke za organizacijo.
          "THE WILL TO WIN MEANS NOTHING WITHOUT THE WILL TO PREPARE."<br />[br]<br />[br]- JUMA IKANGAA

          Comment


          • #6
            cestitke za organizacijo,lepo je videt celo ekipco na kupoc

            Comment


            • #7
              cestitke tut z moje strani, res je blu super. Pa se cestitu bi zmagovalci, ku sm učeri prej sou.
              Pero a mas se kako kapo na zalog, kr jo js uceri nism dubu.

              Comment


              • #8
                Igor čestitam za tretje mesto....
                Bravo!!
                Dejan Meško

                Comment


                • #9
                  katera mesta ste pa kej ostali proji osvojil?

                  Comment


                  • #10
                    alexpokerwin wrote: katera mesta ste pa kej ostali proji osvojil?
                    1,4,5 se mi zdi

                    Comment


                    • #11
                      hvala za cestitke, sem vesel da sem bil v taki druzbi tak dolgo v igri...sicer se pa na slikah vidi, kako zelo short sem bil... zmagat pa nisem upal, ker je predalec od zagorja v prlekijo pes. pa ne zame, ampak za shurija ...
                      pohvala pa se enkrat vsem, ki ste prisli in vsem ki so poskrbeli, da smo prisli tja
                      ona z 99 proti JJ je pa pac taka, kot je pjer super povedal, ko se je situacija malo umirila: poker je pac tezki posel... in upam, da se bo zadeva pozabila
                      p.s. dejko tebi sem pa poslal PM

                      Comment


                      • #12
                        hvala ti prlek za te besede - to nam res veliko pomeni!
                        počaščeni smo bili ker smo navadni pokeraši (še pred kratkim odpadniki oz. drzgorazredna kasta -stigmatiziran zadeva nimaš kej-bomo probal zadevo spremenit) zelo veseli , da smo lahko delili mizo s tako uglednim in uglajenim človekom s še uglednejšim poklicom!
                        Prlek rules! Čestitke za odlično short stack strategijo in odlično 3je mesto!

                        Comment


                        • #13
                          hvala, ceprav zaenkrat sem se vseeno zgolj student

                          Comment


                          • #14
                            ma ti si doktor za nas in pika.

                            Comment


                            • #15
                              Tut js morm pohvalt organizacijo, zlo fajn je blu uštiman use, in pa tut igralce, družba taprava. Veselim se že naslednga turnirja
                              Predvsem pa čestitke vsem, ki ste dosegl svoje cilje
                              Bravo Mitja, spet si dokazu, da si mojstr tud v živi igr tku d kr tku naprej!

                              Comment

                              Working...
                              X