Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kranjska gora poker tour

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Shuri res ni mel srece na turnirjih, sam je pa kraljeval na cash game-u. Bravo care
    Sometimes making the right move isn't enough, but there is always another hand!

    Comment


    • #32
      Citiram Šurija od včeraj, ko smo pršli na cash game: "En j spjt neki spregljdu". V četrtek je namreč Šuri potegnu huge pot, ko ga je ovca plačala na T22Tx board z dvojko, včeri pa druga ovca zarinla s kento, šuri pa barvo u roki Je blo pa zakon včeri, smo spili enga jegra :P
      Gambling: A tax on people who are bad at math.

      Comment


      • #33
        jaja bilo je spet super odlicna partija normalni smo pili jegra nekateri pa pelinkuc hhhhhhhhhhhhhh :P

        Comment


        • #34
          biaggo wrote: [quote=pjer]skup u sobi sma bla s šurijem in morm ti povedat da si me dobr prebral - radiator sma mela res zaprt, upal sem da bo našga popbca začel kej zepst pa da bo zlezu k men. Celo noč nism spal in upal da bo res tolk prezebu da bo pršu k men, ampak ga ni blo. Vem pa tud da je on isto čul in upal na podobno, ampak kaj čmo trenutno so mi mal samozavestui uzel na mizah tko da nism upu k njem. Kaj pa če me zavrne, al pa da nkol več ne bo upu z mano u sobo - sej veš nkol se ne ve. Žal mi je pa ko ps zdej ko sm doma ampak sm res cagu pop. Pa še nauk zgodbe: Cagu pop ne bo nkol pr šuriju spal! Go ahead and follow ur dreams!
          Naslednič ga napadem pa kr bo bo! Ampak danes vem, da bo Šuri mel prou isti občutek kot da bi ga fasu narahl od uzadi - sem namreč uložu 50% danes u njega na 300€ BI turnir, ki ga igra. Vem da bo zmagu in bo mogu pol dat hehe!
          shurija so spet skrekal na turnirji !!! banda !!! :/
          To je to, ko pr fantih ni nobene sproščenosti...Kolkrat bi lahko kako metodo za sproščanje napetosti uporabl, tkole k so sami u sobi..., pa sej ne bi noben vedu...pa poln tistih kremc u kopalnic, k hotel časti...

          tko pa nervoza ostaja...
          Sam shuri je nac! kar zdle ni vzel, jim bo pa naslednjič na neti vse pobral!!
          jejejejee ob takih povstih se pa clovk zamisli,ko se pridruzim na katerega od turnirjev prosim me opomnite,da morm uzet svojo sobo

          Comment


          • #35
            matic_all-in wrote: [quote=biaggo][quote=pjer]skup u sobi sma bla s šurijem in morm ti povedat da si me dobr prebral - radiator sma mela res zaprt, upal sem da bo našga popbca začel kej zepst pa da bo zlezu k men. Celo noč nism spal in upal da bo res tolk prezebu da bo pršu k men, ampak ga ni blo. Vem pa tud da je on isto čul in upal na podobno, ampak kaj čmo trenutno so mi mal samozavestui uzel na mizah tko da nism upu k njem. Kaj pa če me zavrne, al pa da nkol več ne bo upu z mano u sobo - sej veš nkol se ne ve. Žal mi je pa ko ps zdej ko sm doma ampak sm res cagu pop. Pa še nauk zgodbe: Cagu pop ne bo nkol pr šuriju spal! Go ahead and follow ur dreams!
            Naslednič ga napadem pa kr bo bo! Ampak danes vem, da bo Šuri mel prou isti občutek kot da bi ga fasu narahl od uzadi - sem namreč uložu 50% danes u njega na 300€ BI turnir, ki ga igra. Vem da bo zmagu in bo mogu pol dat hehe!
            shurija so spet skrekal na turnirji !!! banda !!! :/
            To je to, ko pr fantih ni nobene sproščenosti...Kolkrat bi lahko kako metodo za sproščanje napetosti uporabl, tkole k so sami u sobi..., pa sej ne bi noben vedu...pa poln tistih kremc u kopalnic, k hotel časti...

            tko pa nervoza ostaja...
            Sam shuri je nac! kar zdle ni vzel, jim bo pa naslednjič na neti vse pobral!!
            jejejejee ob takih povstih se pa clovk zamisli,ko se pridruzim na katerega od turnirjev prosim me opomnite,da morm uzet svojo sobo
            dej, dej, tapru vsi neki nebi,

            ne bom
            , ne paše..., na konc boš glavni k boš party-je organiziru
            The real measure of your wealth is how much you'd be worth if you lost all your money...

            Comment


            • #36
              Me zanima če mi bo kdo verjel, da je to poker forum, če vidi kaj mam odprto
              Gambling: A tax on people who are bad at math.

              Comment

              Working...
              X