Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moja izkušnja v igralnici Mond, Šentilj__- ODSVETUJEM!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    PikerPoker wrote: O fuj :/ Pa najbrž tudi gospodje inšpektorčki, ki drgnejo hlače na riti in te vzvišeno pogledajo, ko morajo podpisat listek za parkiranje?
    vidm da mama podobne izkušnje
    Shut up and put your money where your mouth is!

    Comment


    • #32
      AlenTHKD wrote: kolk sem jas nekaj ču kako je v mondu,da do 30.000€ napitnine ( ki jo mesečno dobijo,seveda vključno z ruleto in vsemi igrami) se razdeli med oslužbenci vse kar pa je preko 30.000€ ( to pa nisem ziher če sem prav razumel) pa dobi igralnica + da mora plačat davek al nekaj takega je. To je govoril delavec v mondu ki je sukal ruleto hehe
      kolk si ti neki ču ja...si kukr stara baba ku kr neki blebeta, matr mi gre to na jetra, sam da se neki piše, vsebina ni pomembna..
      Shut up and put your money where your mouth is!

      Comment


      • #33
        5 hendov na uro, pa to ni res, jaz bi vstal in sel...

        Comment


        • #34
          Treba pa je tudi povedati, da za počasno igro niso krivi samo dilerji, ampak še posebno na cashu, igralci, ki so pod vplivom v desno stran vrtečega se sladkorja. Pa tudi tisti, ki so cel večer pili samo vodo, znajo včasih glumit.....
          don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

          Comment


          • #35
            AlenTHKD wrote: kolk sem jas nekaj ču kako je v mondu,da do 30.000€ napitnine ( ki jo mesečno dobijo,seveda vključno z ruleto in vsemi igrami) se razdeli med oslužbenci vse kar pa je preko 30.000€ ( to pa nisem ziher če sem prav razumel) pa dobi igralnica + da mora plačat davek al nekaj takega je. To je govoril delavec v mondu ki je sukal ruleto hehe
            To ni res! Vsa napitnina se razdeli. To pomeni da vec kot jo je, vecja je placa. Lahko pa povem da se deli samo med redno zaposlene.
            Prav zaradi tega nekateri ne dajejo napitnine, saj jo dobijo vsi ostali, samo dealer, ki vam je dal dobre karte, ne.
            Sometimes making the right move isn't enough, but there is always another hand!

            Comment


            • #36
              O svetlih trenutkih dilerjev v Mondu:
              Na turnirju, pred flopom, en stavi, naslednji njegovo stavo viša, en od igralcev folda, pokaže karte svojemu sosedu (ki je tudi že foldal), diler pa brez razmišljanja, čeprav ni padel še niti flop in je v igri še nekaj igralcev, obrne karti, ter ponosno reče " show one, show all... ".
              In nikomur ni bilo nič jasno, razen dilerju seveda.
              don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

              Comment


              • #37
                NYGiants wrote: [quote=AlenTHKD]kolk sem jas nekaj ču kako je v mondu,da do 30.000€ napitnine ( ki jo mesečno dobijo,seveda vključno z ruleto in vsemi igrami) se razdeli med oslužbenci vse kar pa je preko 30.000€ ( to pa nisem ziher če sem prav razumel) pa dobi igralnica + da mora plačat davek al nekaj takega je. To je govoril delavec v mondu ki je sukal ruleto hehe
                kolk si ti neki ču ja...si kukr stara baba ku kr neki blebeta, matr mi gre to na jetra, sam da se neki piše, vsebina ni pomembna..
                Ja oprosti tega ne govori meni,potem pa se je mogo dealer meni zlagat kaj pa jas vem grrrr.Bom raje nehal pisat ker če kaj poveš je tak narobe

                Comment

                Working...
                X