Announcement

Collapse
No announcement yet.

no tripple crown for me( brag? )

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • no tripple crown for me( brag? )

    od prejšnjega četrtka, ko je padu 50r sem pospešeno grindal in v nedeljo je padu tale 25 rebuy na ipokru:

    ostali so mi še štirje dnevi za morebiten naskok na triple crown( 3 zmage na treh različnih roomih, ki jih trackajo na p5s, skladi večji od 10k)
    danes sem igral vse kar je prišlo pod roke in v 22$ prišel HU s pomoje najslabšim igralcem celega turnirja, ki pa je HU postal zelo nepredvidljiv, pravi manijak, vseeno sem ga zgrindal in prišel do showdowna s KQ vs Q8 ampak nekdo je že obrnil doomswitch in chiplead je šel, opogumljen manijak pa ni več najdu fold butna

    bla je še možnost na fulltiltu kjer sem izgubil coinflip za chiplead in izpadel kot 12ti, tokrat pač ni bilo usojeno
    ne morm glih jokat, ker je bil ubitačn tedn, samo ni vse v denarju in ta kronca bi bila ena največjih potrditev za moj mtt grind
    mogoče se še kdaj ponudi priložnost
    nasledn tedn v domini dam jst za rundo

  • #2
    mojster slobo

    Comment


    • #3
      svaka cast res si krallllllllllllllll

      Comment


      • #4
        lepa, jbnti, lepa
        The real measure of your wealth is how much you'd be worth if you lost all your money...

        Comment


        • #5
          bravo slobo! kdaj daš za pjačo?

          Comment


          • #6
            Svaka čast res!!!

            Comment


            • #7
              Bravo,pa ti si kral kralu no!!!!
              Jest več ku preberem,bolj pušim , butl očitno

              ...Don't take life too seriously . No one gets out alive! ...

              Comment


              • #8
                bravo slobib, sem te slucajno zasledil malo pred finalko, pa spremlal do konca, izvrstna igra, donkeya si mel ze v kotu, a se je izmuzno. Definitvno si si zasluzo zmago, sicer pa tudi drugo mesto je vec kot odlicno ! P.S. 1010, vs AK vs AK : great move.
                Lp !

                Comment


                • #9
                  no comment

                  Comment


                  • #10
                    mojster turnirju, kapo dol !

                    Comment

                    Working...
                    X