Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • KK

    Zdravo,
    Tale hand mi tako ne da miru, da sem se registriral. Prek kakim mesecom sem po pavzi začel igrati MTT, prej sem igral rush in sem se prebijal gor po limitih dokler ni šlo vse vragu. Skratka, igram zadnjič MTT (sunday storm) in v SB zagledam KK. Moj stack je okoli 330k, big blind je bil 10k tako da sem imel kar zdrav stack. UTG s stackom 120k odpre, button ki je tudi chip leader na mizi ga 3betne na 70k jaz pa v SB zarinem, UTG zapre, button ima ase, odletim.
    Kar me zanima je torej, ali bi se lahko tu rešil. Če bi samo poklical je pot že tako velik, da bi UTG lahko zarinil tako da mi to ni bilo najbolj všeč. Pa tudi če bi klical bi bil po flopu pot vsaj 230k, zadaj bi imel pa 260k. Ni mi najbolj jasno, kako bi tu lahko ušel, razen če bi bil gor as, kar pa bi bilo samo 1/4. 4bet na 155k in fold na 5bet shove s strani chip leaderja (ki je zgledal tight, tako da bi lahko resno vzel 5bet) in prepolovljen stack brez da bi sploh videl flop ?
    Kaj pravite ? Se je tu možno rešiti ? Zanima me predvsem iz vidika 33bb stacka, če bi imel manjši stack bi se mi gladko smejalo za to kar imata lahko UTG in B.

  • #2
    Ja, rešil bi se samo tako, da bi foldal PF. Samo to bi bil zelo naroben play. Odigral si tako, kot je treba, pač tokrat ni dalo, čimhitreje pozabi in naslednjič naprej do zmage

    Comment


    • #3
      tukaj se ne moreš rešit...odigral si tako kot je treba.

      Comment


      • #4
        nič te tu ne reši..razen kralja v river
        tudi če ga ti 4 betaš, ne boš foldal, ker bo on samo klical. flop bo čeknil, ti boš zabil all-in, on pa poklical

        Comment


        • #5
          pa kaj če ima ase, jaz imam kralje in ne foldam
          (to je rekel že nekdo drug, pa ne vem kdo)...
          don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

          Comment


          • #6
            bang bang, ne morš kaj...
            no eni lahko :P

            Comment


            • #7
              Hvala vsem za te odzive, ja nič, tole je težak spot.
              Zdaj sem šel gledat bazo v pokertrackerju in imam -5bb/hand ko sem bil v rushu postavljen pred 4bet all in dejstvo in klical s KK. Zaprl sem kralje pa 5krat in je še slabše. V rush nitfestih do NL 25 (FR) do kjer sem prišel je to vseeno malo lažje narediti ko ti zarine 8/5 3bet 0.5%. Skratka kraljev v turnirjih ne bom zapiral.
              lp

              Comment


              • #8
                mene pa zanima tale hand..mtt turnir blindi 3k/6k...utg(240k stack) raisa js pa na CO z JJ zataknem 200k stack..mojster me pokliče s KK..zanima me kk bi vi odigrali..a bi ga minraisali pa pol fold na njegov AI ..hvala
                Poker je maraton in ne šprint!

                Comment


                • #9
                  jest bi v tem primeru naredu 3bet...na njegov all in shove zaprem.....mogoče bi tudi samo klical če je model full tight igral do sedaj....defenitivno tvoj all in shove zame slab play...

                  Comment


                  • #10
                    Če lahko samo pripomnem nekaj glede tega KK handa od Boleta... S 33bb mislim, da nimaš tukaj kaj preveč razmišljati, pač tokrat je imel AA, mislim pa da povsem enako odigra AK, QQ, morda celo JJ. Fora je v tem, da na turnirju ne moreš čakati na idealno situacijo ko boš lahko šel all in z nutsom, ampak moraš izkoristiti tudi vse situacije, ki so +EV in to je definitivno ena od njih.
                    Če 5betneš, je potem pot že tako velik, da imaš v bistvu že oddse za call, tudi če ti pokaže, da ima AA.
                    Za zanimivost naj povem hand iz letošnjega WSOP Main Eventa, ki se je zgodil na moji mizi. Blind je bil 1200, UTG okoli 40 let star gospod z malce čez 100k stacka odpre na 3300, plačamo ga 3je igralci. BB (prav tako gospod star okoli 40 let) ima stack okoli 45k in raisa na 8300. UTG raisa na 33.300, trije igralci zapremo in sedaj gre BB insta all in. UTG vpraša, koliko mora doplačati, in diler mu pove, da okoli 12k. Po 2-minutnem razmisleku ali naj plača s pot oddsi okoli 15%, ponosno zapre in pokaže KK. BB mu pokaže AK in reče najlepša hvala za darilo Ko smo ostali igralci z začudenjem vprašali UTGja, zakaj je zaprl, ko je bil pot tako velik da je že dejansko imel oddse za call tudi proti AA, je rekel, da je utrujen in si ni dobro izračunal lol.
                    Tako da, razen če niso stacki res veliki in nasprotnik res največji nit na svetu, se ne nagibam k tem hero foldom.

                    Comment


                    • #11
                      Hehe
                      S 33bb mislim, da nimaš tukaj kaj preveč razmišljati, pač tokrat je imel AA, mislim pa da povsem enako odigra AK, QQ, morda celo JJ.
                      blindi 3k/6k...utg(240k stack) raisa js pa na CO z JJ zataknem 200k stack..mojster me pokliče s KK..
                      Pa še 33bb se ujema...

                      Comment

                      Working...
                      X