Announcement

Collapse
No announcement yet.

[prošnja] koootnik ~ TCOOP, 3636$

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    koootnik wrote: Med 24-26.januarjem je moj čas (upajmo). lp
    te pa gasa....
    don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

    Comment


    • #17
      Nikak in nikak ne rata 6/12 zaigranih, niti enega ITM, čaka nas še lepa preostala borba z dvema 700kama, ultra progresiva pa main event. Nikak negre, še dva hyperja sem imel deep enga padel 23i enega 51i. Skratka na koncu mi vedno zmanjka kanček sreče. Ampak gremo v borbo dalje. Lp

      Comment


      • #18
        TCOOP-03 (2439/4250) -215$
        TCOOP-04 (2649/4026) -82$
        TCOOP-11 (328/1024) -215$
        TCOOP-15 (599/2172) -215$
        TCOOP-16 (1621/2058) -700$
        TCOOP-19 (1363/2505) -215$
        In danes končno prvi ITM, škoda na koncu AKo vs KK da smo se vsedli ampak malo motivacije za dalje v četrtek ko je na sporedu
        700$ ultra progresivni knockout.
        TCOOP-23 (215/2031) +235$
        Trenutno stanje: :heart: -1407$, zaigranih 7/12
        Čaka nas pa še 5 turnirjev, dve 700$ki ultra progresivni, main event, dve 82$ki in pa ena 215$ka.
        Lp

        Comment


        • #19
          Tudi 8 turnir klasično končan... čekidavt
          Res nemorem verjet, da nemorem dobit enega handa, da zalaufa turnir...(hudi turnir), ne kr en..

          Comment


          • #20
            Sploh ne govori... Meni se zadnje 3 msece dogaja, da me na 90% turnirjev pokoplje river karta... nasprotnik ma lahko pod 10% za zmago, pa ga zahakla... Nič zato, glavo gor... Pa veliko uspehov (več kot trenutno) še naprej!

            Comment


            • #21
              Pomoje nima smisla da se tejko sekiraš za vsak MTT kk se je klasišno končal. Pri takem število igralcev pa Hyper-Turbo strukturi 100 bi brez ITM kaj šele finalke ni nič drastičnega. Mislim, da se tut vsak ko stejka za 12 MTTjev TURBO prevenstva to zaveda.
              Pa da ne bo pomote vsekakor ti privoščim čimprej kako finalko, še ta stejk! alecgor:

              Comment


              • #22
                Saj se jaz to vse zavedam idemo dalje druge ni...

                Comment


                • #23
                  Žal nas na tej seriji nič ni hotelo spustiti kam dalje, edino kar smo kešnili 215 hyperja in dobil 450$, to bom po procentih poslal nazaj in se slišimo zopet ko bo serija SCOOP če bo seveda še vedno zanimanje za nakup procentov. Lp in hvala za podporo!!!

                  Comment

                  Working...
                  X