Announcement

Collapse
No announcement yet.

Turnirski OVERLAYI, nujno za ljubitelje turnirjev!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Damc wrote: a ima kdo kako idejo zakaj mi na PC ne odpre klienta...odpre samo napis natural8 zgleda kot da povezuje potem pa ugasne.
    na telefonu dela.
    Zadnjic sm imel podobno situacijo - je bilo v casu, ko so mel DDos napade. Tako da je bilo drugi dan OK.

    Comment


    • #17
      Aja, Damc, povej nick k bos gor Da vemo s kom se borimo

      Comment


      • #18
        Kar zanimiva zadeva, do sedaj zmagal en freeroll (10$ ticket) druga še nisem sprobal..

        Comment


        • #19
          Jaz sem odigral v nedeljo prvič oba ta velika tedenska 10K gtd 100$ Holdem in 100$ PLO, na obeh zelo fletn overlay, žal tokrat malo pred ITM out. Gre pa našim zelo solidno na turnirjih, na kar nekaj njih smo že bili med top3! :P Definitivno bo treba še igrati, malo je pri meni problem, ker se začnejo že zelo ''zgodaj'', ob 13:00 Holdem in 14:00 PLO, takrat se šele fajn prebujam ponavadi

          Comment


          • #20
            BTW, RB se odbija (se naredi correction) po vsakem narejenem (potrjenem) withdrawal-u. Tko da se splaca pocakat na ponedeljek, da se prvo izplaca RB, potem pa delati withdrawal-e.
            Prakticni poskus je bil narejen 3x

            Comment


            • #21
              Sale a si ti woshineki a mas ksn program za statistiko k dela tle gor?

              Comment


              • #22
                Strukl, kot sem omenil, converter za HEM/PT4 obstaja, se ga da kupiti pri Planet Converter-ju, ampak če te GG network dobi, dobiš prvič opozorilo, drugič pa ti vzamejo sredstva, ker ne dovoljujejo pomagal. Naj bi pa cca pol playerjev dobil, tko da eno šanso maš hehe Je pa tako, da ti PC vrne denar, če te dobijo in ga ne moreš več uporabljati. gl

                Comment


                • #23
                  to usen rajs ne bi probu

                  Comment


                  • #24
                    babo a ta stran je še aktualna?

                    Comment


                    • #25
                      Seveda Grega, tukaj imaš tudi opis Natural8 iz Ponudbe - http://si.pokerpro.cc/ponudba/87-natural8.html

                      Comment


                      • #26
                        Hvala bom pogledal kako in kaj

                        Comment


                        • #27
                          A ce vzames v handu k sta all in insurance, ti samo razdeli pot kokr mata equitya al ti se kej zravn poberejo?

                          Comment


                          • #28
                            to z zavarovanjem bi mene tudi zanimalo a imajo kje na strani opisano?
                            za kaj pa zaračunavajo odbitke pri rb?
                            A krek per day keeps the money away

                            Comment


                            • #29
                              jo štrukl, če vzameš all in insurance je tako, da ti ponudi opcijo da plačaš neko vsoto, kjer je ponavadi tako, da s to opcijo network zasluži cca 5% na long run. Torej če te nasprotnik ''krekne''in ti vzameš opcijo All in Insurance, dobiš svoj del, ki si ga dal v pot nazaj, nasprotnik ki je zmagal pot pa dobi celoten originalen pot. Moj predlog je, da ne vzemate tega...
                              Damc - odbitki pri RB-ju se zaračunavajo za direktna nakazila z Netellerjem, torej v klientu.
                              Če kontaktiraš Natural8 FB support in jim napišeš svoj username ter da bi rad poslal na Skrill ali NT naslov (usd imajo, če pošlješ iz € je logično vmesni fee), in ti naj povejo naslov, nato narediš prt scr shot transakcije in ti uploadajo. Na tak način ni fee-ja, odbitka od rb. Najlažje pa je seveda, če kontaktirate mene ali Troy-a in vam mi uredimo depozite in cashoute, to je najbolj preprost in hiter sistem.
                              Lp

                              Comment


                              • #30
                                aja sm mislu da ce gres all in z AA proti KK pa ti razdeli pot da dobis 80%, nasprotnik pa 20%. ce je pa tko, pol pa itak brezveze to jemat, najvecji nateg, sploh ker ti ponud samo ko si mislm da vec k 70 %. in da dobis samo svoj del nazaj, ti vzamejo pol vsaj 20% equitya looool
                                bomo uposteval predlog pa ne jemal tega

                                Comment

                                Working...
                                X