Announcement

Collapse
No announcement yet.

MTT coaching

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • MTT coaching

    Pozdravljeni1
    Pred nekaj leti sem prenehal z ljubiteljskim igranjem pokra (služba,....). Igral sem nižje limite, brez kakšnega večjega uspeha. Zgolj za veselje in sprostitev. Kak mesec nazaj pa sem ponovno začel malo spremljat poker pro forum in me je kar malo prijelo da bi spet začel mal igrat. Ponovno nameravam začeti jeseni, ko bodo malo daljši večeri. Da ne bi bil prevelik fish in ne bi prehiter izgubil veselja, me zanima kako je kaj z mtt coachingom za nižje limite pri nas. Obstaja kakšna dobra literatura oziroma je kakšen coach. Zasledil sem da je poker stars zapustil slovenijo in glede na to me zanima katere poker strani imajo kakšno pametno mtt ponudbo.
    Lp

  • #2
    Pozdravljen nazaj na forumu Za MTT Coaching se lahko prijaviš tudi na PokerPro, trenutno kakor vem še vodi to srbski del PokerProja, v njeni šoli pa je tudi nekaj članov tega foruma, preglej malo njihove projekte pa jih lahko tudi povprašaš o njihovih izkušnjah, verjamem, da ti bodo z veseljem svetovali.
    Ponudba poker strani za online MTT je zelo dobra - predvsem ti bi priporočal Bwin, Coral Poker na ipoker mreži, Pokerking na Winning poker mreži, za malo manjše fielde pa tudi Pokerloco na Microgaming mreži. Field igralcev je na vseh teh straneh tak, da se ti svetijo oči po nekaj odigranih sešnih. Tako da izbire je precej, sprobaj vsaj dva od naštetih pa boš sam precenil kaj ti najbolj paše. :spade:

    Comment


    • #3
      Košir vse povedal, jest pa dodajam link do MTT coachinga
      PokerPro Šola Srbija sprejema nove učence
      EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

      Comment


      • #4
        Tale srpski projekt mi je zelo všeč, vendar je pri meni mal problem čas. 40 ur na teden je zelo veliko. Raje bi se odločil za kakšno drugo varianto.

        Comment


        • #5
          anzo20 wrote: Tale srpski projekt mi je zelo všeč, vendar je pri meni mal problem čas. 40 ur na teden je zelo veliko. Raje bi se odločil za kakšno drugo varianto.
          Ja model, to je kot šiht. Sej mamo enga modela ko igra res nizke limite in zraven tud dela, z njimi se da dogovorit vse. Tak da kar se mene tiče, boljše opcije nikakor nemoreš dobit. :P Ali pa se motim, ampak mislim da se ne.
          Lp

          Comment


          • #6
            košir wrote: Pozdravljen nazaj na forumu Za MTT Coaching se lahko prijaviš tudi na PokerPro, trenutno kakor vem še vodi to srbski del PokerProja, v njeni šoli pa je tudi nekaj članov tega foruma, preglej malo njihove projekte pa jih lahko tudi povprašaš o njihovih izkušnjah, verjamem, da ti bodo z veseljem svetovali.
            Ponudba poker strani za online MTT je zelo dobra - predvsem ti bi priporočal Bwin, Coral Poker na ipoker mreži, Pokerking na Winning poker mreži, za malo manjše fielde pa tudi Pokerloco na Microgaming mreži. Field igralcev je na vseh teh straneh tak, da se ti svetijo oči po nekaj odigranih sešnih. Tako da izbire je precej, sprobaj vsaj dva od naštetih pa boš sam precenil kaj ti najbolj paše. :spade:
            Ma bwin se mi ne dopade samo iz stališča teh njihovih 4,9% feeja, nakažeš gor uzmejo nakažeš dol uzmejo, vmes jim še rejkaš ko butl, mislim malo so pregrobi.

            Comment


            • #7
              Na bwinu imaš deposit in cashout fee samo če nimaš visokega VIP statusa. Pri meni je fee izginil, ko sem dosegel Yellow P1 status. Na začetku je tako najbolje nakazati preko Maestro kartice, ki nima dodatnih stroškov, in nato izvesti cashout, ko dosežeš ustrezni VIP nivo.

              Comment


              • #8
                A v Sloveniji je kakšen coach?

                Comment


                • #9
                  advo wrote: Na bwinu imaš deposit in cashout fee samo če nimaš visokega VIP statusa. Pri meni je fee izginil, ko sem dosegel Yellow P1 status. Na začetku je tako najbolje nakazati preko Maestro kartice, ki nima dodatnih stroškov, in nato izvesti cashout, ko dosežeš ustrezni VIP nivo.
                  Kje na BWINu vidim te statuse, tega nikol nisn tam gledal. Ty

                  Comment


                  • #10
                    Našel Green sem haha, kolk mi te fali to :P

                    Comment


                    • #11
                      anzo20 Nočem delati nobene reklame samo lahko si pogledaš raiseyouredge.com - malo drugačen koncept in najboljši coachi za mtt's na svetu gl

                      Comment


                      • #12
                        Mene pa zanima, kje se najbolj splača objavljat svoje MTT rezultate, če želiš pritegnit stejkerje, sponzorje in dobre vile? Kje vi prodajate akcijo?

                        Comment


                        • #13
                          Zanimajo me vaše izkušnje z rebuy in add on turnirji...Veliko igralcev rebuya takoj na začetku. Pa me zanima ali je to pametno.

                          Comment


                          • #14
                            Odvisno od strukture, bolj kot je hitra, večji smisel ima tudi rebuy že takoj na začetku. Bolj kot si deep, manjši je smisel rebuya saj ni tako potreben, ker ti že začetni stack omogoča normalno igranje.

                            Comment


                            • #15
                              Malo iščem poker literaturo in sem naletel na nekaj turnirskih knjig. Zanima me ali kdo od spodaj napisanih knjig pozna in kakšno je njegovo mnenje (če se jo splača prebrati):
                              -Winning Tournament-Poker Strategies: How To Reach The Final Table More Often
                              -Moorman's Book of Poker
                              -Strategies for Beating Small Stakes Poker Tournaments
                              -Poker Tournament Formula
                              -The Art Of Winning Poker Tournament

                              Comment

                              Working...
                              X