Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zmaga za dušo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zmaga za dušo

    No da se malo pohvalim , po dolgem času spet en spodoben rezultat pri MTT-jih, drugače bolj igram PLO cash game.
    Najbolj pa me je ta zmaga razveselila zaradi načina kako sem prišel do nje.
    Ko nas je bilo cca. 15, sem bil na 7 mestu, all in z AA proti mislim da 99 in nasprotniku na riverju pride 9ka, tako da sem ostal na 10 bbjih.
    Na finalno mizo sem prišel kot zadnji, z 10bbji, potem so bili 3je z po 20bbji , največ pa jih je imel nekdo čez 100.
    Igral sem zelo tight, enkrat sem dobil double up z AQ proti 99, vsi pa so kar čudežno izpadali, večina sploh ne vem kako, ker sem igral 10 miz
    Kar naenkrat smo bili samo 3je, en je imel 75bb, drugi 55 in jaz manj kot 15.
    In kar naenkrat vidim da sva heads up, on pa je imel vodstvo v čipih skoraj 10 proti 1, vendar se nisem dal.
    V heads up igri sem kar dober in potrpežljiv, no ko sva igrala heads up sem druge mize dal na avtopilota.........
    Kmalu mu je zmanjkalo živcev, tako da sem ga 2x sprovociral da je šel all in ko sem imel narejen hand, potem sva bila izenačena v blindih kakšnih 15 min, no potem pa je prišla finalna roka, kjer sem zmagal z trip 6, proti njegovem nut flush drawu, bord je bil A66, dva križa, on je stavil, jaz sem 5x reraisal da bi ga sprovociral, on pa je šel all in z KJ v križih, jaz sem imel 96 v karu. Bila sva okoli 50bbjev deep vsak.
    Turnir pa je bil 10€ =Ring= na Winamax, nagrada za 1 mesto 1190€
    No pa lep pokeraški pozdrav.

    *Slike očitno ne znam objaviti
    Mat kurb*!!!

  • #2
    Bravo stari, tako se dela...dobr si te francozeke spat pelau...

    Comment


    • #3
      Bravo, vedno je fajn brati o zmagah PokerProjevcev

      Comment


      • #4
        Čestitke, še več takih!
        Slikco sem ti pa popravil :P
        EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

        Comment


        • #5
          Hvala za čestitke in popravljeno slikco
          Mat kurb*!!!

          Comment


          • #6
            Evo, po dolgem času spet nekaj keša od Francozev , 3 way chop ko sem imel chip lead, na žalost sem končal na 2 mestu, ampak še vseeeno OK, moj najboljši online rezultat.


            Igram bolj malo, večinoma samo nedelje ker drugače igram v živo, na Winamaxu mi zadeva kar uspeva, na Partiyu pa na žalost ne spravim nič skupaj
            lp
            Mat kurb*!!!

            Comment


            • #7
              Ker na Partiyu ne gre, pa tudi izbira turnirjev mi ne diši ker ne igram ravno PKOjev, sem se odločil da po doooooolgem času pogledam moj 888 račun. Danes sem na njemu igral turnir prvič po zelo dolgem času, no mislim da sem enkrat vmers enega ker sem dobil zastonj 33€ ticket.
              Najbolj me na 888 moti software, vendar sem si nabavil 888caption ki kar konkretno izbolša uporabniško izkušnjo.
              No sreča je hotela da sem že na prvi dan vrnitve na 888 zabeležil tudi zmago

              Mat kurb*!!!

              Comment


              • #8
                Čestitke !!!
                22 / Poker Player / Poker Coach / Team BetKings&PokerPro<br />[br]Everyday 07:00 CEST live on Twitch

                Comment


                • #9
                  alecgor: alecgor: alecgor: alecgor:
                  EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                  Comment


                  • #10
                    Kako ti pa gre live? Kaksni mislis da so winrate-i na PLO?
                    FREE 20€www.winamax.fr/en/i/4afprs (za nove uporabnike)

                    Comment


                    • #11
                      Zivjo.
                      A mi zaupas prosim kako igras na 888 ? A niso blokirali slovencev ?
                      Vnaprej hvala.

                      Comment


                      • #12
                        Tiste k so dost narejkal so pustil igrati dalje.

                        Comment


                        • #13
                          Aha.... Ok, tnx zame to ne pride v postev

                          Comment


                          • #14
                            Mamokisho wrote: Tiste k so dost narejkal so pustil igrati dalje.
                            Bolj se zdi da je random, kot pa to
                            EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                            Comment


                            • #15
                              Evo par odgovorov,
                              Win rate na live PLO imam 1000€ na 100 ur, ampak sem igral samo cca 130 ur, tako da to ni ravno dober sample.
                              Za vikende je super, čez teden pa umiranje na obroke hehehe.
                              888 mi je pustil račun ker sem jim pustil dovolj denarja, prva 2-3 leta ko sem zaćel igrati poker sem igral samo na 888 in sem tam pustil kar lep kupček, pokerstars in partypoker takrat nista bila na voljo v Sloveniji.
                              Mogoče je bilo tudi random, nimam pojma, verjetno je Corey bolj seznanjen z situacijo.
                              888 pa mi gre zaenkrat super, danes spet par lepih rezultatov, najlepši pa je tale spodaj. V heads up igri sem imel 4-1 cheap lead, vendar sem izgubil 3 all ine zaporedoma in končal kot drugi, še vseeno OK. Priporočam 888, zelo soft igra!

                              EDIT: 31.12 se vračam v Slovenijo in bom igral samo online, občasno kakšen live turnir v Perli ali na Dunaju.
                              Mat kurb*!!!

                              Comment

                              Working...
                              X