Announcement

Collapse
No announcement yet.

GG Masters 300K GTD na 2Bet4Win

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • GG Masters 300K GTD na 2Bet4Win

    Vidim, da je vedno več Slovencev tudi na tem turnirju, pa me zanima, če je tukaj kdo, ki lahko pove kakšen je field. Me mika, da bi priklopil jutri pa malo cincam Je res tako soft tudi na višjih buyinih? Po moji logiki bi moralo biti ful soft, glede na kvaliteto playerjev na manjših limitih, verjetno se jih precej tudi satelitne, podobne kot na ostale največje turnirje online.
    Poker klient:

    Kar nekaj Slovencev je že prijavljenih, jutri verjetno še precej več..
    edit: opazil sem $15 satelit za GG MASTERS čez 15 min, gl vsem Slovencem, ki boste igrali ta turnir!

  • #2
    Dober timing
    Slovenec br0keliving do zmage na GG Mastersu za $41.277!
    http://si.pokerpro.cc/novice/1564-sl...--41-277-.html
    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

    Comment


    • #3
      Res je zaninivo kako je GG mreža v nekaj letih iz 0 naredila turnirje, ki so popolmoma primerljivi s Partypokrom ali katerimkolim drugim online sajtom. Software za igranje na telefonih je pa tudi svetlobna leta pred Partijem in ostalimi. Slovenci napadamo lovorike in kažemo visok nivo splošnega znanja, majhni smo ampak znamo dobro igrati karte.

      Comment


      • #4
        Število igralcev na turnirjih v 2bet4win/ Bestpoker (GG mreža) konstantno raste, vidim, da se precej Slovencev bori tudi na satelitih za nedeljski 400K GG masters, srečno jutri!
        :spade: :club: :diamond: :heart:
        Preizkusi srečo na 2Bet4Win & Bestpoker:
        http://si.pokerpro.cc/novice/1565-ek...o-igralce.html

        Comment


        • #5
          Igram na GG, turnirji so kar soft sam jih osebno grindam rekreativno ker grindam cg
          Lahko pa povem, da razlog za popularnost lezi v entry fee
          Fee je po novem 8% z 50% rb oz 66% ce imas revenue oziroma 3%-4% na starsih je recimo 11%
          Turnirji so dostikrat overlayani( manj bi kot je gtd )
          Na manjsih limitah ga lahko dodatno zbijes ce grindas T$ building tourneys...najvisji BI je 8$ so pa brez entry fee nagrade pa v T$
          6-7% manjsi entry fee pa se po kakih 1000ih turnirjih verjetno kar konkretno pozna na br-u

          Comment


          • #6
            Meni je zakon ta turnir.. soft field.

            Comment


            • #7
              9. avgusta je na sporedu največji GG Masters turnir do sedaj (WSOP Edition). Na tem turnirju bo garantiran nagradni sklad 1.000.000$, zmagovalec pa bo poleg bogate nagrade prejel tudi WSOP zapestnico. okerpro: okerpro:

              Slovenskega zmagovalca GG Masters turnirja že imamo (br0keliving)http://si.pokerpro.cc/novice/1564-sl...--41-277-.html, mogoče pa lahko kdo ponovi ta uspeh in priigra prvo slovensko WSOP zapestnico.
              SREČNO ZA MIZAMI! okerpro: okerpro:

              Comment


              • #8
                kolk rb-a dobiš za 200h na NL5 če maš 30% fixed net?

                Comment


                • #9
                  Ene 180€ pomoje. Odvisno koliko rakea delaš na uro.

                  Comment

                  Working...
                  X