Announcement

Collapse
No announcement yet.

Freeroll Poker stars

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Freeroll Poker stars

    Živjo
    Tudi sam sem odigral dva pokerstars freeroll-a rezervirana za Slovence, na prvem sem
    igral malo preveč tihgt in so me blindi pojedli malo pred denarjem, medtem ko sem uspel
    na drugem to nedeljo 8.2.09 celo zmagati. To je bil se mi zdi zadnji v seriji.
    Mislim da sem kar dobro odigral cel turnir še posebej končnico, veliko srečo sem imel samo v enem handu
    znašel sem se all in z AQ proti QQ na mizo pa je zložilo lestvico od 5 do 9 za split pot.
    Odločilna pa je bila igra ko sem imel v roki 22 na mizo pa je padlo 2J4 dve kari na turnu je dalo še eno 4
    na riverju pa še eno karo, nasprotnik pa je imel A4 v kari. Tam sem si nabral odločilno zalogo žetonov.
    Ker na netu ne nameravam igrati cash gamea, ker preprosto ni dovolj časa se ček z evri že pelje proti domu
    pustil sem si sicer nekaj drobiža za mikro buy in turnirje v katerih edino vidim smisel na netu zaradi že prej
    omenjenega pomanjkanja časa za resno igro. Drugače pa ga redno nažigamo čez konec vikenda s kolegi
    nl 0,2-0,4e, kjer mi gre kar u redu.

    lp
    Platar

  • #2
    Čestitam platar! .... kolk je blo pa udeleženih in kakšen je bil sklad?

    Comment


    • #3
      Hvala
      Blo nas je se mi zdi 317 sklad je bil pa 1000$.
      Prvo mesto je navrglo 192$.
      U glavnem super za 4 ure dela in zabave! Prva zmaga na netu bil sem enkrat 3ji še na next-u na neki turbo varianti, res pa
      je da igram na netu zelo zelo malo.
      P.S.
      Ker vidim da si admin mi prosim lahko namigneš kako pripopati sliko (ali pa kje piše) da ne bo tako suhoparen post.

      Comment


      • #4
        Greš na shrani.si , klikneš na Browse in izbereš datoteko (sliko) na svojem disku.
        Ko jo zbereš klikneš Shrani in ti poleg slike vrže 4 različne linke. V tem primeru izbereš "Kodo za forum"... torej jo kopiraš
        in prilimaš na našem forumu. V primeru, da je slika velika, zbereš "Koda za forum s predogledom" .
        Če kaj neboš vedu kar napiš, pa ti bomo pomagal.

        Comment


        • #5
          Ekola saj počasi mi je potegnilo je že kar nekaj časa kar sem lepil slike na forume.
          Hvala za pomoč.

          Comment


          • #6
            Np
            ..........

            Comment

            Working...
            X