Announcement

Collapse
No announcement yet.

turnirsko vprašanje FT, turbo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • turnirsko vprašanje FT, turbo

    igral sem finalno mizo, turbo turnir še 6 playerjev.
    Blindi 100k/200k, js na BB (stack 2mio), PFRaiser (stack 3,5mio) na UTG odpre na 525k. Usi zaprejo do mene k mam 99 js zarinem. Pravilna poteza?? bi biu upravičen tud call?

  • #2
    push fold,bo kr push,verjetno je mel bombo pa vseeno push..
    aja,zaj vidim raise 2,6x iz utgja..lahko tudi mirno zapreš, pa tud callaš :lol: :lol: :lol: :P
    Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.

    Comment


    • #3
      Za sabo maš samo 2M kar je 10BB v potu pa je že 975K. Zame je to snap call. Če naletiš na večji overpair jebi ga GG in je to to. V večini primerov pa mislim da si tukaj coniflip...
      Klicat pa tukaj enostavno nemores kr imaš samo 10BB in nemores igrat na set vaule.
      Tako da snap call vsaj zame
      LP
      If you call it's going to be all over baby

      Comment


      • #4
        wAT? :lol:
        Klicat nemore, lahko pa snapcalla? :lol: :lol:
        Uglavnem prišu je kr močno, tako da lahko tudi zapreš.

        Comment


        • #5
          6 handed ... ni šans da zapreš

          Comment


          • #6
            Tiljandur wrote: wAT? :lol:
            Klicat nemore, lahko pa snapcalla? :lol: :lol:
            Uglavnem prišu je kr močno, tako da lahko tudi zapreš.
            Potem ti bi tukaj samo klical ??? Call je tuki naj slabsa opcija in nikakor ne pride v poštev NIKOLI !
            Za popolnoma privilen odgovor bi prov prišle še ostale informacije kot naprimer kolk majo še ostali za mizo ce je kaksen igralec ki ima samo 2-3BB (ker v primer da sta 2 igralca ki imat 2-3BB je lahko to tudi fold) kakšen stil ma UTG agrro, tight...?
            Drugace pa ne nobenem primeru samo call to je najsalbše tuki ali push ali fold. Glede na informacije ki jih mam je to zame Push ce bi mel kaj več info o celi mizi in stilu UTGja pa bi mogoče v poštev prišel tudi fold odvisno kaksne stake bi imeli ostali za mizo.
            If you call it's going to be all over baby

            Comment


            • #7
              Mr.Chivas wrote: Za sabo maš samo 2M kar je 10BB v potu pa je že 975K. Zame je to snap call. Če naletiš na večji overpair jebi ga GG in je to to. V večini primerov pa mislim da si tukaj coniflip...
              Klicat pa tukaj enostavno nemores kr imaš samo 10BB in nemores igrat na set vaule.
              Tako da snap call vsaj zame
              LP
              tole je zmotlo Tiljandura, rece se, al snap fold, al snap call :lol: :lol: :lol: , al pa snap push :lol:

              Comment


              • #8
                Mr.Chivas wrote: [quote=Tiljandur]wAT? :lol:
                Klicat nemore, lahko pa snapcalla? :lol: :lol:
                Uglavnem prišu je kr močno, tako da lahko tudi zapreš.
                Potem ti bi tukaj samo klical ??? Call je tuki naj slabsa opcija in nikakor ne pride v poštev NIKOLI !
                Za popolnoma privilen odgovor bi prov prišle še ostale informacije kot naprimer kolk majo še ostali za mizo ce je kaksen igralec ki ima samo 2-3BB (ker v primer da sta 2 igralca ki imat 2-3BB je lahko to tudi fold) kakšen stil ma UTG agrro, tight...?
                Drugace pa ne nobenem primeru samo call to je najsalbše tuki ali push ali fold. Glede na informacije ki jih mam je to zame Push ce bi mel kaj več info o celi mizi in stilu UTGja pa bi mogoče v poštev prišel tudi fold odvisno kaksne stake bi imeli ostali za mizo.
                popolnoma nerelevanten podatek ker je Hero BB, in so do njega ze vsi foldali, sem se potrudu ti lepo razlozit predno se Nejc spomne kaksno bistroumno prpopat :lol: :lol: :lol:

                Comment


                • #9
                  all in
                  je pa res, da je v primeru, da ima kak igralec samo 2, 3 BB, tudi fold...
                  don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

                  Comment


                  • #10
                    zdej ne vem a sem jst prismuknjen al kaj, sicer vem da je maliprofi poln sarkazma ampak mislim da ni pravo mesto za to
                    UTG odpre na 525k. Usi zaprejo do mene, jst sem BB, torej nobene druge zive duse ni v potu, vsaj tako je napisano,
                    jst bi na regular speed tole zaprl, na turbo pa verjetno pushu, ker verjetno bodo sli blajndi vsak cas gor, to je ocena tak na suho,
                    je pa precej odvisno od dinamike mize, kako je bil v prejsnjih situacijah UTG agresiven, ali je zapiral na resteale, ceprav tukaj mislim da ti ne zapre svojega rangea, in pa ce si zaznal kaksen drug spot, kaksne imas igralce nad katerimi imas pozicijo itd, tudi za resteal mislim da bi se se nasla kaksna situacija ker 19 BB je vrh glave dovolj za resteal po mojem okusu.

                    Comment


                    • #11
                      Ozigalkar wrote: [quote=Mr.Chivas]Za sabo maš samo 2M kar je 10BB v potu pa je že 975K. Zame je to snap call. Če naletiš na večji overpair jebi ga GG in je to to. V večini primerov pa mislim da si tukaj coniflip...
                      Klicat pa tukaj enostavno nemores kr imaš samo 10BB in nemores igrat na set vaule.
                      Tako da snap call vsaj zame
                      LP
                      tole je zmotlo Tiljandura, rece se, al snap fold, al snap call :lol: :lol: :lol: , al pa snap push :lol:
                      Ja sm zdej opazil mojo napako narobe sm napisal sej mislil sem prov samo naorbe napisal hotu sm rec da je to allin iz moje strani ne ne snap call. se opravicujem za napako.
                      If you call it's going to be all over baby

                      Comment


                      • #12
                        Ozigalkar wrote: [quote=Mr.Chivas][quote=Tiljandur]wAT? :lol:
                        Klicat nemore, lahko pa snapcalla? :lol: :lol:
                        Uglavnem prišu je kr močno, tako da lahko tudi zapreš.
                        Potem ti bi tukaj samo klical ??? Call je tuki naj slabsa opcija in nikakor ne pride v poštev NIKOLI !
                        Za popolnoma privilen odgovor bi prov prišle še ostale informacije kot naprimer kolk majo še ostali za mizo ce je kaksen igralec ki ima samo 2-3BB (ker v primer da sta 2 igralca ki imat 2-3BB je lahko to tudi fold) kakšen stil ma UTG agrro, tight...?
                        Drugace pa ne nobenem primeru samo call to je najsalbše tuki ali push ali fold. Glede na informacije ki jih mam je to zame Push ce bi mel kaj več info o celi mizi in stilu UTGja pa bi mogoče v poštev prišel tudi fold odvisno kaksne stake bi imeli ostali za mizo.
                        popolnoma nerelevanten podatek ker je Hero BB, in so do njega ze vsi foldali, sem se potrudu ti lepo razlozit predno se Nejc spomne kaksno bistroumno prpopat :lol: :lol: :lol:
                        Glede na dane podatke se strinjam z tabo je to push, to ni dvoma. V primeru pa da bi imeli vec podatkov kot naprimer da je UTG do sedej igrl zelo tight in da v naslednjih dve rokah prideta na BB igralec oz. igralca ki ima/ta samo 2oz 3 BB pa bi lahko tudi foldali. Seveda je zopet odvisno kaksne so razlike med 6,5,4 mestom kar se tice izplacil če so razlike minimalne potem je tudi v prejsnem primeru allin vredu. Če pa vzamemo za primer sunday milion kjer so razlike med nastetimi mesti tudi do 40k$ pa se mi zdi glede na to da sta v igri 1 oz 2 igrlca ki imata 2-3BB fold pravilna odlocitev.
                        Upam da nisem vse skupaj prevec zakompliciral.
                        LP
                        If you call it's going to be all over baby

                        Comment


                        • #13
                          call ...

                          Pust me pr mir - igram !

                          Comment


                          • #14
                            Snap Push za mojo pojme 6handed , 10bb .. Ship it ! ... ce naletis naletis
                            Igras na Zmago ..
                            If you can't spot the sucker in the first half hour at the table, then you ARE the sucker. ...

                            Comment


                            • #15
                              ok kul hvala za odgovore. je sicer biu en player ki je meu 3BB ostali smo bli nekje isto po stackih, UTG PFR pa je biu dokaj aktiven...

                              Comment

                              Working...
                              X