Objavljeno: 28.12.20

Belo ozadje

10 najbolj branih novic v letu 2020 na PokerPro


Le še nekaj dni nam je ostalo v letu 2020, zato je to več kot primeren čas za pregled desetih najbolj branih novic na našem portalu.

2020 si bomo kakopak najbolj zapomnili po novem koronavirusu, ki je močno vplival tudi na pokeraški svet, saj se je marsikateri turnir bil primoran preseliti na splet, ljudje so tudi v času karanten iskali hobije za preživljanje prostega časa in se tako zatekli k spletnemu pokru, ki je s tem doživel zavidanje vreden vzpon, itd.

Vendar, kaj pa je dejansko najbolj zanimalo naše bralce? Pričeli bomo pri desetem mestu in se počasi prebijali do najbolj brane novice letošnjega leta na PokerProju.

10. Daniel Negreanu bannan s Twitcha!Daniel Negreanu je bil eden izmed osrednjih likov leta 2020, vendar pa bi si morda želel, da v naslovnice ne bi ravno prišla njegova razburjanja nad WSOP.com softwareom, razburjanje nad nesrečo proti Dougu Polku in tudi ne grožnja namenjena enemu izmed gledalcev, ki je v komentarjih žalil njegovo ženo.

KLIK za novico

9. Zaradi novega koronavirusa online poker v vzponu


V preteklosti je bilo kar nekaj dogodkov, ki so poskrbeli za t.i. "poker boom", letos pa se imamo za to zahvaliti novemu koronavirusu, saj je spletni poker doživel vzpon, kot ga ni videl že leta in leta. Med njimi pa je najbolj prednjačila GG mreža, ki je v enem letu uspela potrojiti svoj promet!

Klik za novico

8. Phil Galfond na veliko noč vstal od mrtvih in slavil proti Venividiju


Neverjeten povratek Phila Galfonda ni pustil ravnodušnih niti slovenskih ljubiteljev pokra. Po tem ko je proti VeniViduju zaostajal že več kot 900.000 € v njunem HU dvoboju, mu je uspel velik preobrat in slavil proti enemu najboljših PLO igralcev ta trenutek.

Klik za novico

7. Slovenec br0keliving do zmage na GG Mastersu za $41.277!


Kako se Slovenci veselimo odličnih rezultatov naših kolegov priča podatek, da so vse preostale najbolj brane novice domače! Prva izmed njih pa lepa zmaga PokerProjevca br0keliving na nedeljskem GG Masters turnirju za $41.277,05 nagrade.

Klik za novico

6. Jerneju Šeraku uspel veliki met - iz 3 € do 19.000 € nagrade in skok med profesionalce


Ena izmed lepših zgodb iztekajočega se leta je veliki met PokerProjevca Jerneja Šeraka, ki mu je drugo mesto na Winamaxovem turnirju odprla pot do profesionalne pokeraške poti.

Klik za novico

5. Strateški članek: Primer satelitskega handa s Facebooka


Izjemno nas veseli, da je ena izmed najbolj branih stvari na PokerProja v letu 2020 bila ne novica, ampak kar strateški članek! To le dokazuje, da je želja po pridobivanju znanja velika, kar smo zaznali tudi v naši ekipi in tako lahko v oddelku Strategija najdete že veliko različnega učnega materiala. Ta odličen članek analizira zanimiv hand, ki je bil objavljen s strani našega člana v Facebook skupini Pokeraši Slovenije.

Klik za strateški članek

4. Drugo najuspešnejše WSOP prvenstvo v zgodovini za Slovence


Letos smo lahko poročali tudi o odličnih slovenskih rezultatih na World Series of Poker 2020, ki pa se zaradi koronavirusa ni odvil čez lužo v Las Vegasu, ampak kar online na GG mreži. To pa je tudi botrovalo, da smo zabeležili drugi najuspešnejši slovenski WSOP do sedaj.

Klik za novico

3. Blaž Žerjav četrti na WPT Main Eventu za 552.006 $!!!


Naše naslovnice je v 2020 krasil seveda tudi Blaž Žerjav, ki še najprej niza uspeh za uspehi. Svoj največji rezultat pa je letos dosegel s četrtim mestom na WPT Main Eventu za 552.006 $ nagrade.

Klik za novico

2. Blaž Žerjav osvojil največji turnir v Winamaxovi zgodovini


Blaž pa se lahko pohvali tudi z dosežkom z začetka letošnjega leta, ko mu je uspelo osvojiti največji turnir v Winamaxovi zgodovini. "Slovenski Fedor Holz" tako sedaj drži najboljše tri slovenske pokeraške rezultate v zgodovini.

Klik za novico

1. Slovensko državno prvenstvo 2020


Ne preseneča pa, da je najbolj brana novica letošnjega leta slovensko državno prvenstvo v pokru, ki se je, tudi v so-ogranizaciji PokerProja, odvilo na partypokru. Vrhunec odlično obiskanega prvenstva je bil 100 $ Glavni turnir, kjer je vso konkurenco na kolena spravil Primorec Jan Kurinčič ter tako za zmago prejel 4.5113,48 $!

Klik za novico


To je 10 najbolj branih novic na PokerProju za leto 2020. Kateri pokeraški dogodek pa je vam najbolj ostal v spominu?

 

 

 


PROMOCIJE

NOVICE