Neverjetni Niklas Astedt do četrte zmage na GG Spring Festivalu 15 Apr

GG Spring Festival 2021 na GG mreži (GGPoker, Natural8, 2bet4win) je izplačal še eno sedemmestno nagrado. Med 202 igralci je prevladal Niklas Astedt, ki je svojemu že tako impresivnemu pokeraškemu življenjepisu dodal 1.095.741 $, potem ko je premagal nekatere največje igralce na svetu. To je že njegova četrta zmaga na letošnjem GGSF! Zares neverjeten dosežek.

Na nedeljskem 5 milijonskem turnirju, ki je za razliko od prvega, presegel garantirani sklad, so igralci, ki so se uvrstili na finalko, vsi dobili vsaj šestmestno nagrado. Kljub vsemu denarju, ki je bil na voljo, pa je minilo samo slabi dve uri in pol, da se je zaključil ta ogromen turnir.

Hitra finalna miza je videla kako je bil Astedt na boljšem koncu večine kombinacij. Izločil je kar pet igralcev na poti do zmage, ki se je končala v kratki heads-up bitki s Shawnom Danielsom. Astedt je imel več kot dvakrat več žetonov kot Daniels in hitro je bil njegov stack še bolj razrahljan zaradi nenehnega pritiska prvaka, zato se je moral Daniels zadovoljiti z uvrstitvijo na drugo mesto, domov pa je za svoj trud odnesel uglednih 821.689 $, Astedt pa je bil nato okronan za prvaka.

Rezultati H-41: $25,500 Sunday 5 Million

Sami Kelopuro odnesel zmago na H-49: $25,500 Super High Roller

Na svojem sedmem nastopu na finalni mizi je Finec Sami "LarsLuzak" Kelopuro premagal 90 igralcev na H-49: 25.500 $ Super High Roller in dosegel svojo prvo zmago. V heads-up obračunu je Kelopuro premagal Wiktorja Malinowskega in odnesel prvo nagrado v višini 520 003 $, kar je njegova največja nagrada doslej na GG mreži. Turnir H-49: 25,500 $ Super High Roller je presegel garantirani sklad v višini 2 milijona dolarjev in se dvignil na 2.250.000 $, razdeljen pa je bil med 13 najboljših mest.

Rezultati H-49: $25,500 Super High Roller