Martin Nielsen okronan za WCC Grand Prix KO prvaka 29 Jun

Martin Nielsen je prvak serije World Cup of Cards! Danski poker profesionalec se je prebil skozi 6.054 prijavljenih na $55 buy-in $250,000 guaranteed Grand Prix Knockout. Njegova skupna nagrada je na koncu skupaj z bountyji znašala 28.250 $.

884 igralcev se je prebilo do zadnjega dne, od katerih si je vsak zajamčil po 56,41 $, skupaj z bountyji, ki so jih zbrali na poti. To izplačilo se je do začetka finalne mize s sedmimi igralci povečalo na 2319 $.

Julio Carvajal je bil prvi finalist, ki je izpadel. Sledili so mu Ben Luker, Gustavo Pinto in Čeh Vojtech Skalak. Vsak od zadnjih treh preživelih igralcev si je zagotovil vsaj petmestno nagrado in do naslova prvaka so bili oddaljeni samo še dve eliminaciji.

Jose Donato E Silva Suzuki se je uvrstil na tretje mesto za skupno nagrado v vrednosti 11.470 $. Njegov izhod je Jonathanu Wolterju in Nielsenu pustil da se udarita v heads-upu za naslov.

Na koncu je bil Nielsen tisti, ki je prevladal in 16.684 $, ki jih je osvojil za nagrado glavnega nagradnega sklada, je dodal še impresivnih 11.566 $ od izločitev. Tudi za Wolterja je bil dober dan v pisarni, čeprav je končal na drugem mestu. Odšel je z 18.299 $ nagrade za njegov lep deep run.