Rok Gostiša v igri za skoraj milijon dolarjev na WPT Main Eventu! 14 Sep

Samo še devet igralcev je v igri za glavno nagrado v višini 959.492 $ na WPT Main Eventu na partypokru, med njimi pa tudi naš Rok Gostiša!

Rok se je iz dneva 1C prebil kot eden izmed skupaj 178-ih igralcev v drugi dan tekmovanja, ki je potekal včeraj zvečer. Uspešno je prekrmaril skozi sito najboljših svetovnih igralcev in dan zaključil z 21 milijoni žetoni, kar pomeni da bo finalko pričel kot 5. po žetonih.

Finalna miza se prične ob 20.05 po našem času, prenos pa si lahko ogledate na partypoker twitch kanalu s polurno zamudo: https://www.twitch.tv/partypokertv

To pa niso bili edini odlični slovenski rezultati na tem turnirji. Blizu finalne mize je bil tudi Nikola Čokeša, ki je glavni turnir zaključil na visokem 16. mestu za 36.653 $. V drugi dan pa sta se uvrstila tudi Miha Travnik (74. mesto, 14.244 $) in Dejan Vogrin (151. mesto, 11.216 $).

Skupaj je bilo na 5.300 $ turnirju kar 1179 prijav in je bil 5 milijonski garantirani sklad zlahka presežen. Končna številka se je ustavila na 5.898.000 $, za prvo mesto pa je kot rečeno garantiranih 959.492 $, kateri upajmo da pristanejo v slovenskih rokah.