Tony G odnesel še eno lovoriko na Short Deck turnirju 01 Sep

Igralci "stare šole" prevladujejo na Super High Roller Bowl Europe 2021. Antanas 'Tony G' Guoga je osvojil svoj drugi naslov in premagal 26 prijavljenih na 100.000 $ Short Deck turnirju le štiri dni po tem, ko si je v isti igri že priigral 382,500 $. Tony G je tokrat zaslužil 1.196.000 dolarjev kot prvak, kar je njegovo največje izplačilo v svoji turnirski karieri. Svoj uspeh je proslavil tudi na družbenih omrežjih.

Stephen Chidwick, Seth Davies, Mikita Badziakouski, Michael Zhang in zmagovalec dogodka # 1 Phil Ivey so izpadli v prvem dnevu, Cary Katz pa je bil izločen na bubblu in s tem zaključil akcijo 1. dne.

Na 2. dan so so vrnili samo štirje igralci, Danny Tang je bil vodilni po čipih pred Guogo, Paulom Phua in Santi Jiangom.

Vodstvo na finalki se je vseskozi izmenjavalo med Tangom in Tonyjem, Jiang pa je prvi izpadel na četrtem mestu, ko je izgubil flip s QQ proti Tonyjem AK, kar mu je dalo precejšnjo prednost pred preostalimi dvema nasprotnikoma. Phua se je uspel 2x podvojiti in tudi izločiti Dannyja Tanga na tretjem mestu.

Da pa je sreča ta teden na strani Tonyja je dobro pokazal zadnji hand. Pred flop so bili vsi žetoni na mizi, Tony G je imel Ak, Phua pa pocket ase. Runner runner lestvica je Tony G prinesla drugi naslov v parih dneh.

"Jaz sem prvak!" je rekel Tony G. "Kakšno srečo imam!. To je najslabši bad beat kar sem jih videl v življenju. Kakšne so možnosti?"