Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kako bi vi odigrali?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jony86 wrote: Zelo me čudi, da si za igralca na CO rekel da je reg. Že takoj mi pade v oči da fant nima 100bb.
    ongame klient nima auto- rebuy .
    "People, I just want to say, you know, can we all get along?"

    Comment


    • Pozdravljeni. Da tudi jaz nekaj malega prispevam k debati na forumu. Zanima me pa vaše mnenje o handu iz enga live turnirčka.
      Situacija je sledeča:
      Blindi 500/1000 brez ante-ja.
      Informacij o igralcih nimamo kaj dosti, ker smo bili ravno pred kratkim presedeni za to mizo.
      Iz srednje pozicije odpremo na 2300 z 6 :club: 7 :club: (stack cca 20.000)
      Igralec na BB kliče (stack cca 16.000)
      Flop pade T diamond: 8 :heart: 7 diamond: (Pot 5.100)
      BB skoraj instant potisne ALL IN (cca 14.000)
      Sedaj me pa zanima kaj bi vi naredili v tej situaciji, in na kakšen range handov lahko sploh postavimo nasprotnika v tej situaciji.

      Comment


      • Njegov all in nakazuje moč, zaščito handa al FD. Blef lahko izklučiš. Njegov range je razna 2 para brez kare. Možen overpair(JJ-AA) pri tako malo blindih lahko odigra tako monster, sicer malo verjetno ampak je možno. Flopnjeno lestvico brez kare ti tud lahko porine, da zaščiti svoj hand pred flushom. Spredaj si pa samo pred raaznimi FDji brez para in 9x. Tako da glede na celoten njegov range je to easy fold. Imaš 20bb tako da je to easy fold preflop sploh iz MP.
        Veliko “sreče” na mizah (although it’s not about luck).

        Comment


        • /
          ..........

          Comment


          • Ampak zakaj je to over bet shove iz njegove strani z tako močnim rangom? Če ga res damo na tako močen range ali ne izgublja potem value-ta (in nas nazorno hoče izriniti iz pota) proti vsem handom, ki so zadeli delček tega borda in bi v tem primeru skoraj vedno c-betali flop (razni pari, FD, 9x handi, Ax handi)? Jaz bi se v tem spotu na njegovem mestu skoraj vedno raje odločil za check raise, ali pa stop`n go v primeru da turn ne poslabša borda.

            Comment


            • Ampak ne igraš proti sebi. Igraš proti igralcu, ki ga ne poznaš. Zato si je napačno razlagati nasprotnikove poteze skozi svoje oči.
              To je zame fold.

              Comment


              • Itak. Na live turnirjih strici svašta over betajo, pa še ne poznaš ga, so v njegovem range-u prav vsi pari, vse vlečke, seveda tudi blefira z kakšnimi AK, samo zelo poredko, premagaš pa praktično samo blefe, OK neke vlečke tudi, v najboljšem primeru flipaš, velikokrat si zadaj, bo imel boljši par, kar je premalo za call IMO, easy fold, pač počakaš boljši spot, saj imaš še kar nekaj blindov.
                TILTLESS!

                Comment


                • Hand se je pa zaklučil tako, da sem jaz po premisleku poklical ALL IN (iz vidika, ki sem ga opisal v prejšnjem postu).
                  Njegov hand: J :heart: Q :heart:
                  Turn: K spade:
                  River: K :club:
                  Hvala vam za odgovore, vem za naslednjič. Drugače pa imam za sabo kar nekaj live turnirjev, vendar na tako potezo do sedaj še nisem naletel in sem raje vprašal glede handa, ker nisem bil prepričan v to če je tak call long run profitabilen ali ne. Očitno ne jaz pa sem imel malo sreče :P

                  Comment


                  • ...fish...

                    Comment

                    Working...
                    X