Announcement

Collapse
No announcement yet.

Analiza handa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Sem samo napisala , kako bi sama odigrala, (glede na uspehe v denarnih igrah, nimam pojma). Matematično ne vem, ženska intuicija pa mi pravi, LAŽE dajmo ga sprobat, allin je mal masa, občasni min rr dela čudeže(je po moje močnejši znak kot allin), imamo top par in top fd, po mojem mnenju je fant ustrelil na slepo, če c potem verjetno išče kombinacijo, za block bet je mal velik vol. r , sama bi tako odigrala (na obstoječa podatke o nasprotniku(ki jih praktično ni-tudi on nima mojih!)), se ponavadi izide, ko pa se ne , pa boli , in grem kar v kot zamero kuhat, kako je mogoče da me je premagal, če sem pa jaz boljša in lepša, in kako bi lahko zmagala če bi bil nasprotnik poker pismen.

    LppA

    Comment


    • #17
      Inv1ctus wrote: Kaj dosežemo z allinom oz. raisom ?!
      kaj pa dosežeš, če foldaš?
      če damo v njegov range 77,66,JJ, 67, J7,J6 smo zadaj 45:55, če pa damo v njegov range še KJ AJ, pa smo že spredaj 57:43.
      na flush ga ne dam, ker je njegov raise enostavno predivji.
      če pa slučajno že ima barvo, pa nas je fajn nategnil, ampak še vedno nam ostane 30& za boljši flush, razen če ima recimo 45 ali 89 v kari, kjer nam vzame kar nekaj outov.
      don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

      Comment


      • #18

        Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.

        Comment


        • #19
          Sem vedla da se da tale hand tako lepo enostavno razložiti da tudi najpametnejši razumejo. Ma se moram obvezno naučit tele range zadeve, ker zmeram tehtam igralca al ga je kaj v hlačah al ne in je to včasih dost drago. :/
          LppA

          Comment


          • #20
            Nevem kaj je tu takšno nestrinjanje s palmo, worst case scenarij ma set al pa 2 para. Mi mamo TPTK z nut FDjem. Tut ce ma 2 para mamo kr neki equityja do SDja. Tko da push imo
            our father, who art in variance, binkage be thy name<br />[br]thy sunday come, thy sunday done<br />[br]on stars as it is on full tilt, give us this day our daily run<br />[br]and forgive us our misclicks, as we forgive those who 3b against us<br />[br]and lead us not into the rail but deliver us from 3 outers<br />[br]<br />[br]amen.

            Comment


            • #21
              3b pre? :P
              FREE 20€www.winamax.fr/en/i/4afprs (za nove uporabnike)

              Comment


              • #22
                Js tud zarinem

                Comment


                • #23
                  Hehe, zanimivo No jst sem se pocutu k Hellmuth zgoraj in prtegnu AI čez. Mož je instant callov, obrnu Q8 v barvi..turn je bil blank, river 9karo Lucky me tokrat

                  Comment


                  • #24
                    lepaaaaaa
                    Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.

                    Comment


                    • #25
                      Se strinjam da je fold precej nitty, ampak človek je raisnil vs two players in smo 150bb deep, I'd still fold. Dokler nimam dodatnega reada da je agresivec oz. rad blefira. Dobro bi bilo vedeti če je bilo to 6-max, predvidevam da ja in tudi s katere pozicije je igral villain? Dal bi še vsaj AF stat, saj se po 50ih handih že nekako vidijo obrisi če je aggro ali pasivec.
                      Lahko bi recimo discountali JJ in AJ iz njegovega rangea zaradi pf limpa. Tudi mu ne bi kar tako prešerno dajal vseh two pairov v range, ampak zgolj 76s, J7s in J6s. Ta človek ima lahko tu dosti flushev. Razni KdTd, Kd9d, Kd8d, Kd5d, QdTd, Qd9d, Qd8d, Qd5d, Td9d, Td8d, 9d8d, 5d4d in verjetno še kakšnega. Glede KJ ali res kliče naš allin za dodatnih 100bb ko nima diamonda? Kvečjemu da mu dam v calling range KdJh in KdJs, pa recimo dajmo še mu QdJh in pa QdJs. Ampak to bi že moral biti kar calling station da bi klical flop shove.
                      Problem vidim v tem da so tipi igralcev 40/10 na teh limitih ponavadi dokaj pasivni postflop (dobro bi bilo imeti kakršenkoli dodaten info). Raise res zgleda velik ampak glede na to da držimo v roki Ad, dosti semi bluffov nima v rangeu in in je imo njegov range nut heavy. Če je nasprotnik velik calling station potem verjetno lahko komot shovnemo flop ker bo klical s vsem. Če je nasprotnik bluffy agresivec lahko tudi samo kličemo, saj nima ravno dosti nekih redrawov.
                      Drugače pa super da se debatira o handih in se vidijo različni vidiki igralcev na isto situacijo.
                      Ya hya chouhada!!!

                      Comment


                      • #26
                        kok lahko sploh pomisliš na fold z tptk+nut fd, proti jebenemu fishu
                        <em>“One day your life will flash before your eyes. Make sure it's worth watching!”</em>

                        Comment


                        • #27
                          maliprofi wrote: če pa slučajno že ima barvo, pa nas je fajn nategnil
                          torej bi me res nategnil....
                          ampak na žalost meni ne bi padla še ena kara.....
                          don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

                          Comment

                          Working...
                          X