Announcement

Collapse
No announcement yet.

Situacija na bubblu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16

    our father, who art in variance, binkage be thy name<br />[br]thy sunday come, thy sunday done<br />[br]on stars as it is on full tilt, give us this day our daily run<br />[br]and forgive us our misclicks, as we forgive those who 3b against us<br />[br]and lead us not into the rail but deliver us from 3 outers<br />[br]<br />[br]amen.

    Comment


    • #17
      DD lol nad komentarji no usaj zdej razumem to za 100%

      Comment


      • #18
        mmmitja priporočam ti da poiščeš kak drug forum kjer bodo starejši od 15, če hočeš svojo igro spravt na višji nivo
        Poker is a game of luck. And the more I practice the luckier I get.

        Comment


        • #19
          http://www.boomplayer.com/en/poker-h...616_63D1C411FC
          evo ko je že o tem debate DD

          Comment


          • #20
            ja lej mitja ne vem kok časa ti igraš ampak to so klasične situacije v poker varianci.
            Lahko pa vedno AA QQ ...foldaš :lol: ampak pol bolš da kar zdej nehaš poker igrat.Na dolgi rok se ti bo še marsikaj zgodilo ..recimo ti bojo s 63off kreknl AA in podobno tko da pomoje nimaš glih velik ur preigranih da take stvari sprašuješ.
            Predlagam ti da igraš vsaj 2-3 leta vsaj 4 na teden par ur in ti bo hitro jasno kok je ura.
            Varianca je vedno bila in vedno bo tko da hendov kot so AK QQ AA AQ ne foldaš kr brezveze ampak z razlogom.Sicer pa ko maš tok majhen stack itak lahko sam zarineš in upaš da zdrži.
            Lahko je z dobrimi kartami po koprivah mahat

            Comment


            • #21
              varianco povsem razumem ne se bati vem kako je pri igri s procenti...se zavedam da varianca bo (no ja glede tega da ne živimo večno si lahko eden izmed 10000000000000000000000000000000000000000000000000 00000000000000000000000000000000000000000000000000 00000000000000000000000000000000000000000000000000 0000000000000000000000 pa še kr nek nul zraven...no ja odvisno od števila hando pa nikoli ne izgubiš niti enega handa ) pač važno je da pravilno igraš...da še enkrat obrazložim s tem handom nisem želel uprašat ali zaprem QQ na preflopu na bubllu (itk da ne) uprašal sem če je vredno iti allin v tej situaciji ko je nasprotnik na 1BB(mel je nekje glih za krog žetonov) se pravi je nekje 50% verjetnost da bo on šel vn v naslednih 2h handih jaz pa bi z allinom tvegal possible call in zletel vn pred njim... samo mi je jasno zdej totalno pač da je to neumnost ker če bi me že kdo klical je res majhna možnost da me ma sploh domineranega ... samo mogoče pa bi pri JJ pa TT ali AQ že začel razmišlat o tem da samo pokličem če pade rerais za mano fold če me flop fali oziroma niso 3 lower fold če pa me flop zadane al pa mam 3 lower na flopu bi pa all in na flopu
              mogoče sem res pretiraval s tem postom brez da bi pred tem razmislil ampak lažje je pol po handu rečt kot takrat ko si v tistem handu :> sam verjetno sem imel pa prav da se range kart s katerimi bi igral mora drastično spustit na sngju če je recimo nasprotnik na 1bb ti si pa 3ji z ne čist kritično shortstackom al pa tud s kritičnim shortstackom glede tega da bi šli blindi preko njega prej kot preko mene...
              edited:
              da še dodam...zgoraj sem spraševal kako bi moral v tej situaciji odigrati in niso možne samo situacije all in/fold lahko bi samo klical ali samo višal...

              Comment


              • #22
                Sam v drugem handu je UTG MR. No pa vseeno jaz se ponavadi v takih close spotih kar disconnectam.

                Comment


                • #23
                  Feels wrote: jaz se ponavadi v takih close spotih kar disconnectam.

                  <em>“One day your life will flash before your eyes. Make sure it's worth watching!”</em>

                  Comment

                  Working...
                  X