Announcement

Collapse
No announcement yet.

rdeča črta-Non Showdown Winnings

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Če si na SB in imaš na BB dovolj handov, lahko odpiraš zelo wide, tudi button. Predvsem na zoomu, kjer igralci ne dobijo občutka, da proti njim stealaš preveč.
    zračunaj si malo recimo, če ti folda 70% nasprotnik vs steal, ti pa odpiraš 3x iz SB, kolko plusa delaš, če odpiraš ATC in open foldaš tudi quadse na flopu.
    Na navadnih mizah, se ti bo pa vsak razen 24 miz multitablerja prilagodil po določenem času, če mu nonstop odpiraš atc. Tam pa pač greš 90%, 85% open range, 80% .
    In to je free money
    Potem pa je še tukaj njegov fold na cbet. Pa majhen went to showdown ipd...
    Skratka ogromno stvari, ki ti izboljšajo rdečo črto, če mal znaš statse uporabljat in maš veliko handov na nasprotnikih.
    u tell me exactly what u need and i will explain you very carefully why it cannot be done

    Comment


    • #17
      Na zoomu se res da krasti brezkompromisno, saj ljudje načeloma igrajo bolj tight in pol se najde kar dosti igralcev ki foldajo blinde 80%+.
      Ya hya chouhada!!!

      Comment


      • #18
        Inv1ctus wrote: Na zoomu se res da krasti brezkompromisno, saj ljudje načeloma igrajo bolj tight in pol se najde kar dosti igralcev ki foldajo blinde 80%+.
        Potem dobesedno printate denar na zoomu? Naj nekdo da hourly regov za nl25, nl50 4 mize....
        play wit heart not wit ego

        Comment


        • #19
          Jaz ne printam, ker pol drugim doniram z neumnostmi, haha. Jaz igram nl10, tako da se verjetno igralci na nl25 in nl50 bolj upirajo stealanju blindov. Naj pove nehče ko igra te limite.
          Ya hya chouhada!!!

          Comment


          • #20
            Tole je še edina slika največ handov kar jo imam od zooma shranjeno. Overall mi je šel na koncu winrate mal nižje, bil sem na okoli 5.25bb EV po 120k handih vse skupaj na nl50 6max. (na zoomu je blo okoli 4bb, na rushu pa pač tolk več, se kr pozna da je rush bolj soft, ampak runna samo ob večerih). Ampak sem prenehal igrat fast mize in igram še sam navadne, ker sem šel raje bumhuntat , pa tiltat sem začel lepo, ker sem runnal podEV pa bil lepega volumna navajen iz multitablanja, tule pa sem res sam 3 mize igral 90% časa, tako da je volume trpel.

            u tell me exactly what u need and i will explain you very carefully why it cannot be done

            Comment

            Working...
            X