Announcement

Collapse
No announcement yet.

Istraživanje ruda i gubljenje vremena

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Noro kolk je blo dones naštimalk,sunday bloody sunday,na srečo je tuki pr men sam heft

    Nori foldi,od katerih mi je tale najljubši grrrrrrrrrrr,pa še dal bi u turn grrrrrrrrrrr,da bi lahk use uzjel
    [pokerhandreplayer]http://www.pokerhandreplays.com/view.php/id/6700463[/pokerhandreplayer]
    statsi raketaša ,mu že skor nism verjeu

    Kunčal se je tkule u kurci,nimamo za štrom u 3-h urah grrrrrrr,za čike pa je

    Zdele sem si pa tolo mjuzo navou,ker me baba grdu gljeda in sm jo rejznu ku prasca Ub kurčevih talentih pop tv-a in audič in pop in kurac ud tv-a in pulcija kjeri je audić služu sm navou na ful da basi trgajo sobo
    Drimiči so mojstriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii čuj ovo NAAAAAAAAAAAAC

    Trgite na sajti,jest mam dost z dons baaaaaaaaaaayyyyy
    ...Don't take life too seriously . No one gets out alive! ...

    Comment


    • #17
      kok teb deva!
      The real measure of your wealth is how much you'd be worth if you lost all your money...

      Comment


      • #18
        Kua j tu en mesc nbnga raporta... Ž uživaš na bahamih?

        Comment


        • #19
          ferlich wrote: en mesc nbnga raporta
          Use so uzjel,dolžen ukukl in ukul,nmurm vrnt stejk,nimam vč za gume in bencin,gruzijo vsi za gnar,ipd...........
          Razglašam osebni stečaj,ni druge,suh čist in u pufih nč nouga....................dons so mi šele prklopl net nazaj,ma nvem,valam se u sviži,nben nč ne posod vč nč.Nism vč na nivoji tega sajta,vrjetn tud nkol nism biu.Ma, bo že.........
          ...Don't take life too seriously . No one gets out alive! ...

          Comment


          • #20
            Stari sam ka pa ti kadiš. Tega pa nocem probat

            Comment


            • #21


              ..........
              FREE 20€www.winamax.fr/en/i/4afprs (za nove uporabnike)

              Comment


              • #22
                BlackMamba wrote: Stari sam ka pa ti kadiš. Tega pa nocem probat
                Sej nsmeš,puglej kwa piše

                ...Don't take life too seriously . No one gets out alive! ...

                Comment


                • #23
                  Ma kjer tuki kako idejo kak du gnarja pridit???????????

                  ...Don't take life too seriously . No one gets out alive! ...

                  Comment


                  • #24
                    Reno wrote: Ma kjer tuki kako idejo kak du gnarja pridit???????????
                    poln idej, sam bo treba investirat nmal...vsaj ene 100k v kešu bo treba prnest.
                    pol se pa mal počaka, mal potrpežljivosti, pa mi to investiramo, mesec okol, pa takoj poduplamo...mogoče bo vmes treba za kake poštne pa administracijske stroške do-štukat(itak ne mormo iz glavnice vzet, ker potem maš ti manj zaslužka, nam je pa na prvem mestu samo tvoj dobiček) , ampak na konc bo tolk dnarja, da bomo cel revoz v novem mestu z markam polimal!
                    The real measure of your wealth is how much you'd be worth if you lost all your money...

                    Comment


                    • #25
                      Sodelavec od kolega mi je predkratkim hvalil slot machines na FullTiltu, pravi da mu skoz daje....možno, da se bi tam kej dalo na hitro
                      FREE 20€www.winamax.fr/en/i/4afprs (za nove uporabnike)

                      Comment

                      Working...
                      X