Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kje igrati 6max?!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Zivjo,
    Sicer igram na bolj microstakes nivoju ampak v zelji da napredujem tako v znanju kakor po vlozkih.
    Trenutno se trudim na Black Chip Pokru. Kakor sem preverjal druge strani se mi zdi višina rejka tukaj kar "ok" oz. zelo podobno drugim stranem. Sem pa tu na "elite" programu kar se trenutno niti ne izplaca najbolje v primerjavi s flat rakebackom 27% vendar naj bi pa se bolj izplacalo kasneje, ce bom igral visje in redno.
    Opazil pa sem da ima predvsem za microstakes Microgaming poker Network zelo majhen rejk, oz majhen cap. Ampak po novem ne sprejemajo vec Slovencev.... Tako da to odpade.
    Zato je najbolje da ostanem kjer sem? Ali je se kje drugje kaksna zanimiva ponudba? Znimiva sta tudi Party/Bwin, kar je isti network in le razlicen skin? In lahko enake ugodnosti priackujem od obeh?

    Comment


    • #17
      Dobrodošel na forumu
      Na Winning poker networku si odpri Pokerking, kjer so najboljši overall dili za igralce, Black Chip smo skenslali na Pokerproju ker so spremenili dile in niso več optimalni. Microgaming se da seveda igrati, imaš v ponudbi PokerLoco, v naslednjih dneh bo dodan tudi Redstar poker. Bwin/Party mreža konstantno raste, accounte lahko Slovenci odpiramo le na Bwin, na Party žal ne, playerpool je isti, razlikujejo se direkte nagrade. Za detajlne informacije me dodaj na Skajp (zigababic)in se bova pomenila o različnih VIP setupih.
      lp in gl!

      Comment


      • #18
        Kako se pa registriramo na PlanetWin365.it?

        Comment


        • #19
          Zdravo advo, ti odpišem na PM. Lp

          Comment

          Working...
          X